ПР "пресингує" колишніх соратників, які перейшли в табір Тимошенко

У Луганській області все частіше звучать звинувачення в тиску на потенційних виборців Тимошенко з боку представників Партії регіонів.

Представники Партії регіонів, використовуючи свою одноосібну владу в Луганщині, чинять тиск на "інакомислячих".

Ті, хто вийшов зі складу ПР, змінивши політичні пріоритети на користь Юлії Тимошенко, піддаються потужному адміністративного пресингу. Зокрема, під опалу регіоналів потрапили генеральний директор ДП "Ровенькиантрацит" Юрій Зюков, голова теркому ПРУП Микола Полухин та інші рівняни, які відкрито заявили про свою підтримку чинного прем'єр-міністра на президентських виборах.

Ця інформація була озвучена гендиректором вугільного підприємства міста Ровеньки під час телемосту, який пройшов 13 січня в рамках проекту телеканалу "Ірта" - "Твій вибір".

"Партія регіонів в паніці. На мене і моїх земляків, депутатів міської ради, які практично у повному складі вийшли з цієї партії, виявляється серйозний тиск, - сказав Юрій Зюков. - Дійшло до того, що переслідують не тільки мене, а й мою родину. А тим рівнянам, хто сказав, що проголосує за Тимошенко, погрожують посадити у в'язницю ".

Юрій Зюков висловив упевненість в тому, що якщо до влади знову прийдуть регіонали, то шахти перестануть бути державною власністю. Сильні шахти продадуть, а слабкі будуть кинуті напризволяще. Гендиректор ДП "Ровенькиантрацит" нагадав, що 100 тисяч шахтарів і близько 300 тисяч членів їх сімей опинилися за межею бідності в період масового закриття шахт в 1998-2000 рр.. У той період у керівництва області були сьогоднішні ватажки ПР.

"Це ж не Тимошенко закрила 48 шахт на Луганщині, не Тимошенко позбавила людей роботи, не Тимошенко перетворила квітучі шахтарські міста і селища на руїни. Що таке селище, якщо в ньому немає шахти? Це означає, що в ньому немає ні лікарні, ні електрики , ні телефонних ліній, та й нічого немає. Тому, незважаючи на тиск Партії регіонів, ми сьогодні з тим лідером, з яким нашим шахтарям буде де жити і де працювати ".

Факт тиску Партії регіонів на людей підтвердив лідер Ровеньківського профспілки вугільників Микола Полухин: "Ті "красномовці", які називали себе захисниками шахтарів, у 2006-му році завели на ДП "Ровенькиантрацит" донецьких ділків. Це ледь не закінчилося повним крахом до того сильного, процвітаючого підприємства. Тільки Юлія Тимошенко допомогла нам позбутися від них і почала процес модернізації наших шахт. А сьогодні представники Партії регіонів на чолі з колишнім міністром вугілля Тулубом, при якому наше підприємство опинилося в кроці від банкрутства, роз'їжджають по області і тиснуть на людей, щоб ті голосували за Януковича".

Нагадаємо, 13 січня на телеканалі "Ірта" пройшов телеміст за участю 6 міст Луганщини: Сєвєродонецька, Ровеньків, Свердловська, Старобільська, Красного Луча та обласного центру. Кілька десятків тисяч людей зібралися на вулицях і площах своїх міст, щоб висловити свою позицію: "Тимошенко з нами, значить, ми з Тимошенко".

Читайте також:

Чутки зі штабів: Тимошенко влаштує на себе замах, а Янукович помре і воскресне

Тимошенко: Янукович ніколи не буде президентом. Я не допущу

Тимошенко звинувачує "регіоналів" у зриві виборчого процесу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: