ПР презентувала "бютівську інструкцію" зі зриву виборів на Донбасі

У Партії регіонів стверджують, що БЮТ розповсюджує по всій країні рознарядки щодо зриву виборів для своїх прихильників.

У Партії регіонів є стенограма засідання донецького штабу БЮТ про зрив виборів. Про це з трибуни парламенту заявила Олена Лукаш.

"От що там пропонується: неявка членів виборчкомів у день голосування, відсутність кворуму по статті 28. "Ви повинні відмовитися від транспортування виборчої документації, і написати заяви про масові фальсифікації", - зачитала документ Лукаш.

"Пункт 12. Ви повинні вкидати в скриньку для голосування на дому зайвий бюлетень і вимагати визнати незаконним голосування на дому", - дочитала вона.

"Я можу показати це всім депутатам. Такі рознарядки БЮТ роздає по всій країні, знаючи, що вибори вони не виграють. Але вони й не хочуть їх програти. Тому вигадують такі писульки", - зазначила Лукаш.

Відтак вона закликала підтримати зміни в закон, який унеможливить зрив кворуму в день голосування.

Як відомо, парламент 28 січня у першому читанні підтримав зміни до закону про вибори президента щодо організації роботи виборчих комісій, на внесення яких наполягала фракція Партії регіонів.

Документ передбачає виключити із закону положення, за яким засідання виборчої комісії є повноважним, якщо у ньому бере участь не менш як дві третини складу комісії. При цьому у випадку бездіяльності виборчої комісії комісія вищого рівня має право прийняти рішення по суті питання, віднесеного до компетенції комісії нижчого рівня.

Читайте також:

Суд частково задовольнив позовні вимоги Януковича до Тимошенко

Комітет виборців категорично заперечує чутки про третій тур

Томенко вимагає від "регіоналів" вибачень перед Гондурасом і племенем Тумбу-Юмбу

Тимошенко заявила, що "в традиційному сенсі" адмінресурс не використовувала

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: