ПР прогнозує жорстке протистояння під час прийняття Податкового кодексу

У Верховній раді можливі протистояння і блокування трибуни під час прийняття Податкового кодексу, спрогнозували у Партії регіонів, але документ обіцяють все одно прийняти.

Під час прийняття Податкового кодексу у Верховній раді можливі протистояння.

Так вважає народний депутат із фракції Партії регіонів Володимир Ландік.

"У нас не розходяться слова з ділом. У нас сказано - зроблено! Тому все буде прийнято", - зазначив парламентарій, коментуючи заяву прем'єр-міністра Миколи Азарова, що фракція ПР наполягатиме на якнайшвидшому прийнятті Податкового кодексу в парламенті.

За його словами, звичайно, будуть обговорення, можливо, навіть і жорсткі. "Буде і протистояння якесь. Думаю, що і трибуну будуть блокувати, але така наша робота", - додав Ладнік.

Нагадаємо, 3 вересня уряд презентував доопрацьований проект Податковго кодексу

Прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що закладені в проект податкові ставки є найнижчими в Європі.Він пообіцяв, що кодекс буде прийнятим найближчим часом.

Зі слів Азарова, відповідно до нової редакції проекту, фізичні особи з доходами до 10 мінімальних зарплат будуть сплачувати податок на прибуток за ставкою 15%, а з доходами понад 10 мінімальних зарплат - 17%.

Також уряд ініціює ініціює введення податку 5% на доходи, одержувані фізичними особами від розміщення депозитів у банках, при сумі депозиту від 200 тис. гривень.

Крім того, в кодексі уряд ініціює ведення податку на нерухомість 10 гривень/кв. м на рік для приміщень площею від 100 кв. м у містах і від 200 кв. м у сільській місцевості.

Читайте також:

Уряд залишив єдиний податок для підприємців

Уряд пропонує знизити податок на прибуток до 16%, ПДВ – до 17%

Азаров презентував Податковий кодекс "з найнижчими податками в Європі"

В уряді назвали ставку податку на депозити

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: