ПР пропонує референдум

Партію регіонів цікавить думка населення щодо статусу російської мови, призначення президентом місцевих адміністрацій і блокового статусу країни.

Партія регіонів ініціює проведення Всеукраїнського референдуму з трьох питань.

Як передає УНІАН, про це повідомив сьогодні на прес-конференції керівник виборчого штабу Партії регіонів Борис Колесніков.

Борис Колесников
УНІАН
Партія Бориса Колесникова зацікавилась думкою народу
Він зазначив, що першим питанням буде: “Чи погоджуєтесь Ви з тим, щоб українська і російська мова мали статус державної”, другим – “Чи погоджуєтесь Ви, щоб голови обласних і районних держадміністрації обирались прямими голосуванням”, і третім – “Чи підтримуєте Ви нейтральний статус України”.

За словами Колеснікова, 6 вересня Партія регіонів повідомить всі місцеві органи влади щодо створення ініціативних груп з підготовки і проведення цього референдуму. Колесніков сказав, що передбачається зібрати не менше 9 млн. підписів на підтримку проведення референдуму.

Він зазначив, що підготовка до проведення референдуму передбачається відповідно до Конституції і законодавства України, “щоб ні в кого не виникало питань щодо його законності”.

На думку представника Партії регіонів, референдум може бути проведений через "60-75 днів, починаючи з 7 вересня".

Борис Колесніков зазначив, що згідно з соціологічними опитуваннями, щонайменше 45% населення України виступає за те, що українська і російська мова були державними.

Він також зазначив, що є нелогічною ситуація, коли голови ОДА і РДА не обираються, а призначаються президентом. На його думку, в такому випадку вони думають не про інтереси місцевої громади, а концентруються на проблемах відносин з Секретаріатом президента.

ВідеоПартія регіонів за референдум

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: