ПР пропонує відмінити ідентифікаційні коди для віруючих

Регіонал Колесніченко пояснив, що до нього приходять тисячі листів громадян, які через релігійні переконання відмовляються від ідентифікаційного коду.

Народний депутат від Партії регіонів, співголова міжфракційного депутатського об'єднання на підтримку канонічної православної церкви Вадим Колесніченко подав на розгляд в Комітет з питань податкової і митної політики зміни в проект Податкового кодексу України, що гарантують право громадян відмовитися від ідентифікаційного коду.

Політик пояснив, що до нього як до нардепа "приходять тисячі листів громадян, які через релігійні переконання відмовилися від ідентифікаційного коду". Вони просять забезпечити реалізацію їх права у зв'язку з прийняттям в першому читанні проекту Податкового кодексу України N6509. Тільки за останні два дні із цього приводу з колективними листами до нього звернулися віряни Львова, Кам'янець-Подільського, Житомира, Києва, Луганська, Одеси, Севастополя, Харкова, Миколаєва.

Крім того, під стінами Верховної ради пройшов мітинг і хресний хід вірян з наступним молебнем з вимогою забезпечити їм гарантовану Конституцією свободу віросповідання і реалізацію права на відмову від ідентифікаційного коду.

Колесніченко вже вніс в Раду комплексні зміни в проект Податкового кодексу. Його пропозиції зайняли більше двадцяти сторінок.

Читайте також:

Свиням надаватимуть ідентифікаційний номер

У Британії почали видавати картки з біометричними даними

Румунія неофіційно видала 50 тисяч паспортів українським громадянам

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: