ПР: репресій, про які верещить опозиція, немає, просто в нас такий підхід

Заступник лідера фракції ПР запевняє, що справжні репресії були в 1937-1938 роках, коли більше 40 тисяч людей репресували. А допити членів опозиції - "навіть не порівняти".

У Партії регіонів запевняють, що ніяких політичних репресій влади проти опозиції в країні немає. Про це сказав заступник лідера фракції ПР Михайло Чечетов.

"Опозиція верещить про політичні репресії. Які репресії? Ніяких репресій немає... Просто в нас такий підхід", - наголосив він.

"Правоохоронні органи мають дати оцінку незаконним діям чиновників. І це незалежно від того, в якій політичній команді вони знаходяться. Якщо Партія регіонів буде порушувати закон, то і проти її людей почнуть справи. Бо в країні не повинно бути безладу. Ми "розпеченим залізом" будемо випалювати корупцію, зловживання, незалежно від того, хто у владі, а хто в опозиції", - зауважив Чечетов.

За його словами, немає нічого страшного в тому, що чиновників з команди Юлії Тимошенко викликають на допит.

"Та тільки дві чи три людини викликали на допит. Нічого страшного... В 1937-1938 роках більше 40 тисяч людей репресували. І що? Це навіть не порівняти", - підкреслив Чечетов.

"А Тимошенко кричить і вищить, бо вона просто переживає за себе на місцевих виборах. Вона побачила, що на її електоральній галявині будуть пастися інші маленькі партії і будуть з'їдати її електоральну травичку", - додав він.

Нагадаємо, що БЮТ неодноразово звинувачував діючу владу в політичних репресіях.

Читайте також:

БЮТ назвав порушення справи проти Гримчака та Парубія репресіями

Опозиція звинуватила СБУ у репресіях

Проти двох опозиційних депутатів порушено кримінальні справи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: