ПР: риторика заяв європейців збігається з гаслами Тимошенко

Риторика заяв ЄНП з питань внутрішньої ситуації в Україні не відповідає політичним реаліям, страждає однобічністю підходів і ґрунтуються не на фактах, що збігається з деструктивними політичними гаслами Юлії Тимошенко.

Європейська народна партія пішла на поводу у окремих представників української опозиції.

Таку думку озвучив заступник глави Партії регіонів Леонід Кожара, повідомляє прес-служба партії.

Він зазначив, що Партія регіонів з повагою ставиться до ЄНП, однієї з провідних політичних сил континенту.

"З жалем змушені зазначити, що риторика даної заяви збігається з деструктивними політичними гаслами Юлії Тимошенко, яка у справедливій і чесній боротьбі програла президентські вибори", - заявили в Партії регіонів.

"У той же час вже не в перший раз доводиться з жалем констатувати, що заяви ЄНП з питань внутрішньої ситуації в Україні не відповідають політичним реаліям, страждають однобічністю підходів і ґрунтуються не на фактах, а на голослівних твердженнях окремих українських політичних сил", - зазначається в повідомленні.

Кожара вважає, що ЄНП могла б більш зважено підходити до заяв, які в змозі вплинути на ситуацію в країнах-партнерах Європейського Союзу.

"Європейські політики не в повній мірі володіють об'єктивною інформацією про процеси, що протікають в Україні. І цим незнанням зловживають деякі українські партнери ЄНП", - заявив політик.

На його думку, подібні заяви особливо дисонують з результатами візитів керівництва України в провідні європейські столиці.

"Регіони" закликають ЄНП більш уважно ознайомитися з ситуацією в Україні і запрошують її керівництво до більш активного і змістовного діалогу з усіма політичними силами і структурами державної влади в нашій країні.

Нагадаємо, в свою чергу, Ганна Герман назвала необ'єктивною та замовною резолюцію Європейської народної партії, в якій владу України закликають забезпечити рівне застосування правосуддя та обмежити функції СБУ.

Вона наголосила, що не демократично давати оцінки, коли не маєш реальної картини, того що насправді відбувається в якійсь з країн. "Європейські підходи до демократії ґрунтуються на високих стандартах об'єктивності, на практиці вислуховування кожної зі сторін, а те, що зроблено в цих заявах - це звичайне політичне замовлення Тимошенко, яке вона не раз робила", - сказала Герман.

За ї словами, Україна ніколи не дозволяла собі робити висновки щодо діяльності політичних сил в тій чи іншій країні, натомість ця резолюція ЄНП "є жестом зверхнього ставлення до України".

Нагадаємо, 13 вересня Європейська народна партія (ЄНП) закликала владу України забезпечити рівне застосування правосуддя та обмежити функції СБУ.

Читайте також:

Герман звинуватила європейців у виконанні замовлення Тимошенко

Європейська народна партія стурбована відновленням справи проти Тимошенко

У Європі висловили підтримку зусиллям Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: