ПР: різниця між галичанами і донбасівцями буде вічною

Регіонали вважають, що різниця між регіонами буде вічною, але Україна від цього не розвалиться. Крім того, в ПР запевнили, що знайшли "ліки від націоналізму".

Різниця між мешканцями Галичини та Донбасу буде вічною, проте це не означає, що від України мають відокремитися якісь регіони.

Таку думку висловив представник Партії регіонів Василь Хара, коментуючи думку письменника Юрія Андруховича про те, що Криму і Донбасу варто відділитися від України. Цю заяву регіонал назвав "дикою".

"Такого (відділення - ред.) ніколи не буде. Це неприпустимо. Якби "помаранчеві" продовжували те, що вони розпочали, і довели країну до ярого націоналізму, то тоді, можливо, так і було б. Проте сьогодні ні в кого немає ніякого бажання відділятися", - запевнив Хара, наголосивши, що на це не піде нова влада.

"Так історично склалося, що населення Криму ближче до Росії, а не до України. Однак це нічого не означає, бо від Батьківщини ніхто не відділяється. Прийшла нова влада, яка не буде збурювати націоналізм серед людей. Хоча, якщо брати ломик і розхитувати різницю у ментальності й робити там тріщину, то рано чи пізно це може статися", - зазначив він.

Щодо "вічної" різниці між галичанами та донбасівцями, нардеп заявив: "Якщо влада займеться роботою, це стане найкращими ліками від цього. Якщо люди отримуватимуть достойну зарплату, будуть забезпечені робочими місцями, не буде часу на всякі дрібниці. Це прибере 99% протистояння між регіонами".

Нагадаємо, раніше український письменник Юрій Андрухович виступив за відокремлення Криму та Донбасу від України.

На переконання письменника, ці регіони політично є частиною російської нації, тому якщо в Україні до влади знову прийдуть "помаранчеві", вони мають позитивно вирішити питання про відокремлення.

Читайте також:

Андрухович вважає, що Криму і Донбасу треба відділитися від України

Патріарх Кирило закликав українців подолати розбрат

У Львові переконані, що Україна без Галичини не відбулася б

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: