ПР: Росія використовує Тимошенко для тиску на Україну

Тимошенко залежить від Росії, оскільки там знаходиться її бізнес, - пояснили у Партії регіонів.

Не виникає жодного сумніву, що Юлія Тимошенко відкрито і відверто заангажована російськими політиками, заявив народний депутат з Партії регіонів Ярослав Сухий.

"У мене не виникає жодного сумніву, що Юлія Тимошенко відкрито і відверто заангажована російськими політиками", – заявив нардеп.

Він це пояснив кількома прикладами. Зокрема, коли міноборони РФ перевело на рахунки підконтрольних Тимошенко кампаній 450 мільйонів доларів, ці гроші зникли.

"Генерали сіли в тюрму, а з неї, як з гуся вода, вона виявилася ні при чому!", – наголосив Сухий.

Іншим прикладом він назвав підписання 2009 року вкрай не вигідної для України схеми ціни на газ.

Сухий переконаний, що Юлію Тимошенко використовуватимуть, з тим, щоб тиснути на Україну. Але, за його словами, це використання для неї завершиться повним фіаско і політичним крахом. Він це мотивує тим, що Тимошенко намагається орієнтуватися на національно-політичні сили, а вони їй такої зради не вибачать.

Залежність Тимошенко від Росії Сухий пояснив тим, що там знаходиться її бізнес. При цьому він нагадав слова колишнього президента України Віктора Ющенка про те, скільки мільярдів доларів виводилися в офшорні зони, коли Юлія Тимошенко керувала Єдиними енергетичними системами.

Читайте також:

Тимошенко пообіцяли три роки за ґратами, а Луценку лише два

США заступились перед Януковичем за колишніх підлеглих Тимошенко

Тимошенко побідкалась, що її здали Генпрокуратурі свої

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: