ПР розблокує роботу Ради

“Регіонал” Ярослав Сухий заявляє, що завтра роботу парламенту буде розблоковано.

Почути заяву представника Партії регіонів "із перших вуст" ви можете, подивившись відео.

Народний депутат України, представник фракції Партії регіонів Ярослав Сухий заявляє, що у четвер роботу Верховної ради України буде розблоковано.

Блокування президіуму Верховної ради
УНІАН
Партія регіонів блокувала роботу президії Верховної ради.
Завтра буде розблоковано роботу Верховної ради, сказав Ярослав Сухий в ефірі каналу "1+1", водночас відзначивши: “Спочатку будуть проголосовані кандидатури першого віце-спікера, віце-спікера, голів комітетів, і тоді в Арсенія Петровича Яценюка, розумної людини, але недосвідченого в кулуарних питаннях, будуть нормальні помічники”.

Він також висловив думку, що в нинішньому парламентському протистоянні ”є колективна вина” і більшості, і опозиції.

Ярослав Сухий
УНІАН
Новину про намір розблокувати роботу Ради повідомив представник Партії регіонів Ярослав Сухий.
”Коаліція мала б провести інструктаж з новим депутатами (з механізму голосування). А ми винні у тому, що дали добро Яценюку на зміну Регламенту і перестановку питань. Якби був досвідчений перший заступник, він би не дозволив цього зробити”, - сказав Ярослав Сухий.

”Аби більше такого не було ніколи, з завтрашнього дня... ми повинні діяти чітко в межах закону”, - додав представник Партії регіонів.

Як відомо, 12 грудня Верховна рада України так і не змогла розпочати свою роботу через те, що представники Партії регіонів заблокували Президію парламенту. Вони вимагали спочатку розглянути питання призначення першого віце-спікера, віце-спікера, голів комітетів, а лише потім – за прем’єр-міністра.

ВідеоГість студії - Ярослав Сухий

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: