ПР розповіла про ілюзії Тимошенко

Партія регіонів називає ілюзією заяву БЮТ про те, що Хав’єр Солана визнає Юлію Тимошенко лідером України.

Партія регіонів називає ілюзією заяву БЮТ про те, що Генеральний секретар Ради Міністрів ЄС, Верховний представник ЄС з питань загальної зовнішньої політики і політики безпеки Хав’єр Солана визнає Юлію Тимошенко лідером України.

Про це йдеться в переданій УНІАН заяві прес-служби Партії регіонів.

Тимошенко Солана
Архів
У Юлії Тимошенко відбулася досить тепла зустріч з Хав'єром Соланою
"Бютівцями докладаються титанічні зусилля для створення ілюзії фактичного визнання Юлії Тимошенко відомими зарубіжними політиками в якості мало не лідера України", - наголошується в заяві.

Як аргумент прес-служба Партії регіонів наводить повідомлення прес-служби БЮТ про зустріч Тимошенко з Соланою. У повідомленні стверджувалося, що "Солана також заявив, що відразу після виборів він налаштований на нову зустріч з Тимошенко як лідером цієї країни".

Прес-служба Партії регіонів пояснює таке формулювання змісту зустрічі Тимошенко з Соланою тим, що "роль перекладача в ході зустрічі виконував один з найбільш відданих соратників лідера БЮТ Григорій Немиря". "Найімовірніше, в прагненні догодити її гіпертрофованому самолюбству і хворобливому гонору він "зробив" переклад приємним для вух Юлії Володимирівни", - наголошується в заяві.

Прес-служба вважає, що "створення таких "інформаційних приводів" не має нічого спільного з чесною політичною боротьбою".

Тимошенко Солана Немиря
Архів
Представники Партії регіонів стверджують, що Григорій Немиря, який був перекладачем на зустрічі, намагався догодити Юлії Тимошенко
"Крім того, від подібної "вільної інтерпретації" слів високопоставлених європейських чиновників до міжнародного скандалу – один крок", - підкреслює прес-служба Партії регіонів.

Сьогодні під час зустрічі лідера БЮТ Юлії Тимошенко з Генеральним секретарем Ради ЄС, Верховним представником з питань загальної зовнішньої політики і політики безпеки Хав'єром Соланою обговорювалися питання проведення позачергових виборів у Верховну раду.

За словами Тимошенко, вона інформувала Солану про те, що якщо в демократичних сил не вистачить голосів для формування свого уряду, то БЮТ не входитиме в широку коаліцію. При цьому, зазначила вона, питання щодо її можливого прем`єрства не зачіпалося.

"Зараз рано обговорювати такі речі", - сказала Тимошенко.

У свою чергу, Хав'єр Солана зазначив, що Україні необхідно провести чесні й прозорі дострокові вибори у ВР і після цього швидко сформувати новий Кабінет міністрів. Він підкреслив, що саме новий Кабмін має вжити заходи для забезпечення стабільності в Україні.

"Сподіваюся, що після закінчення виборів Україна дістане нові можливості", - сказав Солана. Він також зазначив, що відразу після проведення 30 вересня дострокових виборів у ВР в Україні налаштований на зустріч з лідером БЮТ. Солана вважає таку зустріч з Тимошенко необхідною “як з одним з лідерів цієї держави, оскільки відносини між Україною і ЄС не стоять на місці”.

ВідеоЗустріч Тимошенко і Солани

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: