ПР співпрацює з "єдиноросами"

Партія регіонів України і партія "Единая Россия" підписали в Києві меморандум про співпрацю.

Партія Единая Россия (Фото: www.duma72.ru)
Разом з "Единой Россией" Партія регонів намагатиметься "поглибити стратегічне партнерство Росії та України". (Фото: www.duma72.ru)
4 серпня 2007 року Партія регіонів України і партія "Единая Россия" підписали в Києві меморандум про співпрацю.

Як повідомляє прес-служба ПР, обидві партії підтвердили плідне, взаємовигідне партнерство у межах укладеної 2005 року Угоди про співробітництво.

У документі сторони висловили намір і далі продовжувати взаємні консультації, узгоджувати свої політичні позиції, налагодити співпрацю на всіх рівнях партійних структур.

“Партія регіонів і партія "Единая Россия" підтвердили готовність активно співпрацювати з метою спонукати уряди наших країн до поглиблення стратегічного партнерства Росії та України, розширення економічної кооперації”, - йдеться в меморандумі.

Партія регіонів і партія "Единая Россия" заявили про намір активно впливати на уряди своїх країн з метою розвитку спільних гуманітарних, освітніх, соціальних, культурних та спортивних проектів.

У рамках Великого договору про дружбу між Україною і Російською Федерацією сторони погодились контролювати дії своєї влади з метою недопущення входження своїх країн до будь-яких міжнародних військових структур, що загрожують національній безпеці сусідньої держави.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: