ПР: справа Гонгадзе загрожує посаді Януковича

У Партії регіонів вважають, що справа Георгія Гонгадзе може бути небезпечною для чинного президента Віктора Януковича.

У Партії регіонів назвали профанацією завершення слідства у справі вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

Таку думку в ефірі одного з телеканалів висловив депутат від ПР Сергій Головатий.

Він також вважає, що ця справа може бути небезпечною для чинного президента Віктора Януковича.

"Коли я з Ющенком говорив на цю тему, то він боявся її як чорт ладана. Він від неї відсахувався. Через це 5 років була бездіяльність й імітація, тому й знайшли "вбивць". А президент Янукович просто недооцінює, що ця бомба, яка закладена під Україну, може стосуватися і його перебування на посаді. Адже це іноземний проект, підкладений під країну. Це довгограюча платівка", - додав Головатий.

"У цій справі немає початку, не те що кінця. Це профанація, а не слідство, не суд. До істини набагато ближче підійшла Леся Гонгадзе. Вона не вірить і не визнає цього слідства, бо їй, як матері, ніхто не довів, що Гія мертвий", - наголосив він.

За словами Головатого, "за 10 років, при трьох президентах, усі слідчі і прокурори не довели, що Гія убитий".

"Хіба можна вірити слідчому з інституту, який є і слідством, і обвинуваченням в одній особі? Хіба можна вірити суду, який не є незалежним? Які ще є докази, крім слів Пукача? Скільки нас можна тримати за дурнів?", - запитав нардеп.

Головатий підкреслив, що "він не дурень, тому не вірить, що Кравченко двічі у себе стріляв".

"Не вірю ні прокуратурі Потебенька, ні прокуратурі Медведька, ні прокуратурі Піскуна, всім слідчим і суддям. Я однодумець мами, бо пані Леся правильно говорить", - зазначив політик.

На його думку, справа Гонгадзе - це міна уповільненої дії. Вона буде стосуватися долі України в усі часи, поки не буде поставлена крапка. Головатий переконаний, якби прокуратура хотіла завершити справу, то притягнула б до відповідальності усіх посадовців прокуратури, МВС й інших органів, які за Потебенька замітали сліди, знищували докази і возили тіло.

"Я був членом трьох слідчих парламентських комісій. Одну очолював Лавринович, потім був Жир, а далі Омельченко. За ці роки ми з комісіями зробили більше, ніж ціле слідство. Однак жодні наші виявлені факти не фігурують у справі. Вони були проігноровані", - обурився регіонал.

Нагадаємо, досудове слідство у справі про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе фактично завершене. Генпрокуратура назвала замовника злочину та заявила про завершення слідства у справі головного обвинувачуваного у вбивстві - Олексія Пукача.

За офіційною інформацією Генпрокуратури, встановлено, що замовником вбивства журналіста був тодішній міністр внутрішніх справ, нині покійний Юрій Кравченко.

Читайте також:

Слідство засекретило 20 томів справи Пукача

Мороз: ГПУ ховає справу Гонгадзе на догоду Кучмі та Литвину

ГПУ: справу Гонгадзе можуть повернути на дорозслідування

Мельниченко: тільки ФБР може на 100% підтвердити достовірність плівок

Кучма: вбивство Гонгадзе замовило ЦРУ

Леся Гонгадзе: можливо, Георгія запроторили до психлікарні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: