ПР: США вирішать, хто буде наступником Ющенка

Регіонал Валерій Коновалюк стверджує, що у Білому домі розробляється сценарій заміни Ющенка "потрібною людиною".

Президенту США Бараку Обамі на розгляд був поданий документ під назвою "Подолати кризу в Україні", в якому йдеться про необхідність підготувати для України нового президента - наступника Віктора Ющенка. Про це повідомив народний депутат від Партії регіонів Валерій Коновалюк.

Народний депутат має намір найближчим часом оприлюднити цей документ в стінах українського парламенту, а також підготувати низку депутатських запитів із цього приводу.

"До мене потрапив цікавий документ під назвою "Подолати кризу в Україні" в редакції Стівена Пфайфера, колишнього посла Сполучених Штатів в Україні. Він дає певні рекомендації... новій адміністрації Барака Обами. З погляду того, що вплив США за п'ять років в Україні посилився, і необхідно переходити на абсолютно нову стратегію відносин. Мова про подальше втягування України в НАТО, але вже під виглядом щорічних програм, щоб тим самим не дратувати Росію", - сказав він.

За його словами, завуальована стратегія США відносно України починає реалізовуватися. "Американська адміністрація чітко бере курс на створення нової, проамериканської політичної сили і, як пишеться в цьому документі, нової плеяди зрілих політиків. Ну, одного з них ми так дуже активно спостерігаємо кожну п'ятницю на телеканалі "Інтер" (натяк на Арсенія Яценюка - ред.)", - відзначив депутат.

Коновалюк вважає, що подібні документи, підготовлені в США, є втручанням у внутрішні справи суверенної держави. "І якщо ми не зрозуміємо, що ми втрачаємо частину своєї незалежності... доти і житимемо в стані криз, потрясінь. У повній апатії громадян країни до того, що відбувається у владі", - підкреслив він.

Політик наполягає, що документу необхідно дати принципову політичну оцінку. "Цей сценарій... розрахований на те, щоб для Ющенка... створити умови, щоб був наступник, і управлявся процес надалі на президентських виборах, щоб потрібну людину зробити президентом... Я думаю, для нашої країни це неприйнятно. Це просто небезпечно", - підсумував Коновалюк.

Читайте також:

Луценко відмовився вибачатися перед Колесніковим

Митниця завела справу на літак Балоги

Колесніков виступає за коаліцію ПР і БЮТ

Постанова про призначення виборів президента на 25 жовтня набула чинності

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: