ПР: статистику акцій протесту навмисно знижує Луценко

На думку "регіоналів", влада знижує реальні дані про кількість учасників акцій протесту, бо боїться.

Правоохоронні органи свідомо занижують кількість учасників загальнонаціональної акції протесту „Скажи кризі - стоп”, організованої сьогодні Партією регіонів в усіх областях України. Таку заяву поширила прес-служба ПР.

На думку "регіоналів", у повідомленнях правоохоронців щонайменше двічі зменшено кількість людей, які вийшли на акцію протесту. "Ми вважаємо, що це - політичне замовлення керівництва МВС, яке очолює представник збанкрутілої помаранчевої влади Юрій Луценко", - повідомляється у заяві Партії регіонів.

"Влада боїться казати людям правду і щосили намагається видати бажане за дійсне. Але їм не вдасться ввести людей в оману. Надто багато громадян, розчарованих бездіяльністю урядовців, вийшли сьогодні на вулиці, щоб сказати кризі – стоп, а владі – геть!", - попереджають "регіонали".

На думку опозиційної партії, свідоме заниження кількості учасників протестних акцій свідчить про страх влади перед гнівом народу.

Нагадаємо, сьогодні Партія регіонів проводила акції протесту в усіх обласних центрах країни. Головною вимогою акції є відставка уряду, який, як вважають у ПР, не може впоратись з економічною кризою і не може виправити соціальну ситуацію в країні.

На акції протесту на Майдані Незалежності прийшло набагато менше людей, ніж очікувалося. У повній мірі підтримали "регіоналів" Донецьк та Харків.

Читайте також:

У Львові "регіонали" голодуватимуть до відставки уряду

"Репетиція Майдану" провалилася

За мітинг у Харкові регіонали платили по 30 гривень

Янукович закликав прибрати владу, яка "принизила і ошукала" народ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: