ПР та Янукович - лідери народної довіри. Яценюк - феномен

Згідно з опитуваннями центру "ФОМ- Україна", Віктор Янукович має усі шанси перемогти на президентських виборах, а його партія - на парламентських.

Партія регіонів та її глава Віктор Янукович лідирують серед решти політичних сил за рейтингами.

Про це свідчать дані опитування громадської думки, проведеного центром "ФОМ-Україна" з 1 по 11 лютого, які презентував у сьогодні, 16 лютого, генеральний директор компанії Олександр Бухалов.

Згідно з опитуванням, якби вибори президента відбулися в середині лютого, за лідера Партії регіонів Віктора Януковича проголосували б 20,4% опитаних, лідера БЮТ, прем'єр-міністра Юлію Тимошенко - 17,5%, екс-спікера Верховної ради Арсенія Яценюка - 10,1%, лідера КПУ Петра Симоненка - 4,7%, голову Верховної ради Володимира Литвина - 3,7%.

За діючого президента України Віктора Ющенка віддати свої голоси готові лише 1,9%.

Проти всіх проголосували б 15,9%, важко відповісти - 11,5%.

Згідно з опитуванням, у другому турі переміг би Янукович, випередивши Тимошенко на 3%.

Якби дострокові парламентські вибори відбулися всередині лютого, за Партію регіонів проголосували б 19,8%, БЮТ - 16,25, потенційний блок Яценюка - 6,2%, КПУ - 5,8%, Блок Литвина - 3,2%.

За словами соціолога, також шанси пройти до парламенту має блок, який би очолив Віктор Ющенко.

Позитивний баланс довіри мають тільки два політики – Арсеній Яценюк (+14%) і Володимир Литвин (+7,9%), у решти політиків баланс довіри є негативним: у Януковича - 0,9%, Симоненка - 2,6%, Тимошенко - 6,4%, Ющенка - 38,5%.

Бухалов оцінює як феномен динаміку зростання рейтингу Яценюка - з 0,8% в січні 2008 року до 10,1% в лютому. На його думку, ця динаміка продовжуватиметься і далі.

Було опитано 2 тисячі респондентів у 160 населених пунктах, вибірка є репрезентативною по населенню України, старшому 18 років. Похибка вибірки складає 2,2%.

Читайте також:

Яценюк відмовився очолити Нацбанк, щоб його "не прибрали з дороги" 

Профспілки вже готові до загальноукраїнського страйку

Більшість українців задоволені газовими угодами з Росією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: