ПР та "Єдина Росія" лобіюватимуть одна одну

23 липня представники Партії регіонів та "Єдиної Росії" на зустрічі в Москві обговорили своє співробітництво.

Микола Азаров
УНІАН
З української сторони в переговорах взяли участь Микола Азаров...

Представники Партії регіонів і Всеросійської політичної партії "Єдина Росія" вчора обговорили в Москві міжпартійне й міждержавне співробітництво. 

Про це сказано в повідомленні прес-служби Партії регіонів.

Відповідно до повідомлення, сторони обговорили економічні питання, зокрема, знайдено взаємопорозуміння в питаннях спрощення міграційної політики, розвитку ринку капіталу, праці, товарів і послуг, позначені принципові позиції провідних політичних партій напередодні парламентських виборів як в Україні, так і в Росії. 

Крім цього, у ході зустрічі сторони обговорили науково-технічне співробітництво Росії й України, зокрема нанотехнологію, її застосування в машинобудуванні, у медицині для лікування ракових захворювань, спільну участь у створенні суперкомп'ютера, спільну програму у сферах ракетобудування, літакобудування, суднобудування, україно-російський проект Ан-70 і Ан-148.

Борис Колесников
УНІАН
...та Борис Колесников.
 

Сторони також зійшлися на думці про необхідність вести погоджену політику взаємного посилення й лобіювання інтересів один одного й на тому, що тільки завдяки спільним зусиллям, при взаємній підтримці, можна домогтися динамічного розвитку економіки двох країн, проникнення на закордонні ринки товарів і послуг, метою яких є підвищення соціальних стандартів життя людей.
 
Крім цього, ПР і "Єдина Росія" домовилися про те, що до початку з'їзду Партії регіонів буде підготовлена спільна заява, у якій будуть відображені основні напрями економічного співробітництва двох країн. 

ПР у Москві представляли перший віце-прем'єр-міністр, міністр фінансів України Микола Азаров і заступник керівника фракції Партії регіонів у Верховній раді Борис Колесников.

Костянтин Затулін
УНІАН
ПР та "Єдина Росія" будуть лобіювати інтереси одно одної.

 
Партію "Єдина Росія" представили секретар президії генеральної ради партії, віце-спікер Державної думи В'ячеслав Володін, член президії генеральної ради Костянтин Косачев, член генеральної ради партії, депутат Держдуми Костянтин Затулін, а також голова комітету Держдуми у справах СНД й зі зв'язків зі співвітчизниками Андрій Кокошин.

Ще у 2005 році ПР та "Єдина Росія" підписали договір про співробітництво.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: