ПР: Тимошенко боїться відповідальності за своє правління

У Партії регіонів вважають, що заява БЮТ про некомпетентність американської компанії, якій замовили аудит діяльності уряду Тимошенко, свідчить про бажання уникнути відповідальності.

Партія регіонів пояснила заяву екс-прем'єра Юлія Тимошенко про некомпетентність залученої Кабміном для проведення аудиту діяльності попереднього уряду юридичної компанії Trout Cacheris, PLLC, (США) бажанням уникнути відповідальності за свою діяльність на посаді прем'єра.

"Така нервова реакція може свідчити про одне: ті, хто довів країну до глибокої соціально-економічної кризи, прекрасно знають, що насправді відбувалося під час їхнього перебування при владі, і бояться відповідальності", - говориться в заяви ПР.

На думку "регіоналів", незважаючи на те, що перевірка ще не почалася, Блок Юлії Тимошенко заздалегідь готується спростувати висновки аудиту.

"Реакція представників БЮТ на проведення аудиту діяльності попереднього уряду свідчить про те, що результати перевірки будь-якою компанією... апріорі пропонується визнати необ'єктивними, замовленими, такими, що не відповідають справжньому стану справ", - говориться в тексті заяви.

"Для БЮТ, у звичному для цієї політичної сили стилі, головне - опротестовувати що-небудь ініційоване діючою владою, як і у випадку з підготовкою до підписання важливих україно-російських документів у рамках офіційного візиту в Україну Президента Росії Дмитра Мєдвєдєва. Табір опозиції діє за принципом "не читав, але знаю", - відзначається в заяві.

Партія вважає компанію Trout Cacheris авторитетною і такою, для якої об'єктивність при проведенні аудитів є гарантією збереження довіри з боку потенційних клієнтів.

ПР вважає, що коли незалежні експерти скажуть своє слово, громадськість одержить можливість переконатися, у якому економічному й фінансовому стані одержала країну нинішня влада, як використовувалися бюджетні засоби попереднім урядом і зробить власні висновки щодо заяв з боку БЮТ.

Нагадаємо, Кабінет міністрів вирішив залучити американську юридичну компанію Trout Cacheris, PLLC (Вашингтон) для проведення перевірки ефективності використання бюджетних коштів попереднім урядом Юлії Тимошенко в 2008-2009 роках і 1 кварталі 2010 року.

Раніше голова фракції Партії регіонів у Верховній раді Олександр Єфремов заявив, що діяльність лідера блоку її імені Юлії Тимошенко заслуговує на суд міжнародного трибуналу.

В свою чергу, сама Тимошенко заявила, що компанія Trout Cacheris, PLLC раніше ніколи не займалася аудитом.

А депутат від БЮТ Сергій Власенко зазначив, що дана компанія не має права займатися аудитом в Україні згідно Закону "Про аудиторську діяльність", бо є не аудиторською, а юридичною, спеціалізується на адвокатських послугах скандальних справ. У списку послуг, що надаються конторою, аудит не значиться.

Читайте також:

БЮТ: перевірку діяльності Тимошенко проводитиме компанія, яка не має на це право

Тимошенко: об'єднання опозиції не буде

Тимошенко: шельф Чорного моря знову відійшов у власність шахраям

Тимошенко: мене зараз найменше хвилює моя репутація

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: