ПР: Тимошенко дала команду оскаржувати результати виборів

Регіонали, які вже оголосили Януковича новим президентом, попередили, що Юлія Тимошенко почала процес оскарження результатів голосування.

Заступник голови Партії регіонів Ганна Герман заявила, що штаб прем'єра Юлії Тимошенко закликав керівництво місцевих штабів оскаржувати результати виборів.

За словами представниці ПР, керівникам місцевих штабів рекомендується масово подавати скарги до судів для визнання результатів голосування та протоколів недійсними.

При цьому Герман продемонструвала журналістам нібито проект скарги, який був направлений керівникам обласних штабів Донецької, Луганської, Харківської, Одеської та Дніпропетровської областей, а також у Крим і Севастополь.

"Направляємо вам проект скарги про визнання незаконними дій дільничного виборчкому про складання протоколу з підрахунку голосів виборців на виборчій дільниці та прийняття рішення окружкомом про проведення повторного підрахунку голосів", - процитувала Герман.

"Для обов'язкового використання штабами відразу після складання дільничною виборчою комісією протоколу про підрахунок голосів виборців", - прочитала депутат.

Документ був нібито підписаний першим заступником керівника центрального штабу Федорчуком Я.

Нагадаємо, Партія регіонів вже оголосила Віктора Януковича переможцем президентських виборів.

За даними шести екзит-полів, проведених в Україні в день виборов, Янукович за результатами голосування посів перше місце, випередивши Тимошенко в середньому на 3-6%.

Читайте також:

За всіма екзит-полами переміг Янукович

Турчинов: висновки про переможця робити зарано

Партія регіонів оголосила Януковича президентом України

ВідеоПР: Тимошенко дала команду оскаржувати результати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: