ПР: Тимошенко ігнорує закон і переховує злочинців

В ПР вважають, що заява Тимошенко про те, що її партія переховує урядовця, який знаходиться в розшуку, свідчить про те, що колишній прем'єр не змінилася і продовжує ігнорувати Конституцію.

Заява колишнього прем'єра про те, що її політична партія переховує одного з урядовців, який сьогодні знаходиться в міжнародному розшуку, свідчить про те, що Юлія Тимошенко абсолютно не змінилася і не вважає за необхідне виконувати закони. Про це заявив депутат від Партії регіонів Володимир Олійник.

Він також заявив, що порушені прокуратурою справи проти високопосадовців колишнього уряду не є ознакою політичного переслідування. За його словами, жоден із тих урядовців, яких сьогодні звинувачує прокуратура в протизаконних діях, не виступали раніше з якимись політичними заявами, - повідомляє прес-служба ПР.

"Тому говорити про політичне переслідування недоречно, а мова йде виключно про кримінальні справи", - зазначається в повідомленні.

Олійник навів слова одного з фігурантів кримінальних справ про те, що дії прокуратури відносно нього не пов'язані з політичними мотивами.

Він нагадав, що 22 вересня минулого року прийнята "унікальна" ухвала Печерського суду, якою заборонялося виступати з критикою глави партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко.

"Яскраве свідчення цинічності попередньої влади, її відношення до свободи слова та рівності всіх перед законом", - зазначив політик.

"Треба, щоб усі громадяни, і в першу чергу політики високого рівня, дотримувалися Конституції", - наголосив депутат.

Нагадаємо, що Юлія Тимошенко заявила, що давно готова до ув'язнення, а також готова відповідати за все, що зробила, очолюючи уряд.

Читайте також:

Тимошенко вже зібрала сумку і готова йти до в'язниці

Тимошенко розповіла, як захистила Слюз і Данилишина

Заарештовано ще одного чиновника уряду Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: