Партія регіонів: Тимошенко програла в судах 24 справи по виборах

Колесников заявив, що з 60 поданих до суду скарг, штаб Тимошенко вже програв 24.

Виборчий штаб лідера Партії регіонів Віктора Януковича одержав перемоги в судах за 24 скаргами від виборчого штабу прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко, повідомив заступник голови Партії регіонів Борис Колесніков.

За його словами, всього подано 60 таких заяв. "36 скарг знаходяться у стадії розгляду, а 24 вже розглянуті, визнані неспроможними і відхилені", - сказав він.

Колесніков додав, що штаб Януковича не вимагатиме перерахунку голосів на заході України. "У нас немає підстав не довіряти підрахунку голосів ні у Львівській, ні у Тернопільській, ні в Івано-Франківській областях. Тому нічого перераховувати ми не будемо", - сказав він.

Раніше керівник штабу Юлії Тимошенко Олександр Турчинов заявив, що БЮТ обов'язково звертатиметься до Вищого адміністративного суду, якщо ЦВК не розглядатиме скарги.

"Коли Центральна виборча комісія не буде виконувати своїх функцій і обов'язків, то ми, безумовно, будемо подавати до Вищого адміністративного суду", - заявив Турчинов.

Нагадаємо, за результатами обробки Центральною виборчою комісією (ЦВК) 100% електронних протоколів дільничних виборчих комісій, лідер Партії регіонів Віктор Янукович набрав у другому турі президентських виборів 48,95% голосів виборців (12 млн 481 тис. 268 голосів), прем'єр-міністр Юлія Тимошенко - 45,47% (11 млн 593 тис. 340 голосів). Не підтримали жодного кандидата 4,36% виборців (1 млн 113 тис. 51 голос).

Читайте також:

ПР збирається звільнити Тимошенко після оголошення результату виборів

Оброблено 100% бюлетенів: Янукович переміг

Майже 70% українців довіряють результатам виборів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: