ПР: Тимошенко спровокує руйнацію економіки акціями протесту

Тимошенко провокує безпорядки в країні і налаштовує людей на зіткнення у той час, коли Україна платить за її руйнації в економіці, вважають у Партії регіонів

В Партії регіонів вважають, що Блок Юлії Тимошенко, закликаючи населення до масового спротиву підвищенню цін на газ, провокує руйнацію економіки країни.

Про це йдеться в заяві першого заступника Партії регіонів Володимира Рибака щодо "закликів громадян підтримати акції БЮТ, спрямовані на недопущення підвищення ціни на газ для населення".

"Тимошенко провокує безпорядки в країні і налаштовує людей на зіткнення у той час, коли Україна платить за її руйнації в економіці. Коли влада робить усе, щоб захистити соціально незахищених. Людям треба допомогти швидко оформити субсидії, скористатися допомогою держави, вийти без втрат з кризи, яку країна мусить подолати. Потрібна конструктивна позиція політиків", - наголосив Рибак.

Він упевнений, що "треба спільними зусиллями підтримати реформи і зміни в країні, які забезпечать успіх та захистять людей"

"Тимошенко ж робить все навпаки. Їй потрібні протести, збурення, тривога, невдоволення. Вона використовує людей для помсти за свою поразку", - заявив перший заступник голови Партії регіонів.

Нагадаємо, Блок Юлії Тимошенко закликав громадян підтримати акції цієї політичної сили, спрямовані на недопущення підвищення ціни на газ для населення.

Читайте також:

Тимошенко скликає всіх на мітинг під Радою

Проти міністра уряду Тимошенко порушено кримінальну справу

Регіонали розповіли опозиції, як їм заслужити "комфортне і спокійне життя"

Дії СБУ щодо кримського офісу Тимошенко назвали політичним "наїздом"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: