ПР: у нас не кумівство, а талановиті родини

У Партії регіонів спростували наявність кумівства у владі, зазначивши, що просто зустрічаються талановиті родини.

У Партії регіонів вважають, що не у всіх випадках, коли до органів влади потрапляють родичі, варто вбачати кумівство, просто бувають талановиті родини.

Таку думку висловила в ефірі одного з українських телеканалів народний депутат від Партії регіонів Юлія Новікова.

"Не завжди варто вбачати кумівство... бувають талановиті родини, талановиті люди ..." - упевнена вона.

За словами депутата, тим більше не варто вбачати кумівство у разі призначення чоловіка Олени Лукаш Григорія Ілляшова головою Служби зовнішньої розвідки. "Тут жодних сумнівів, вони обидва дуже активні, талановиті люди, вони познайомилися на роботі", - розповіла депутат.

Також Новікова не вважає, що звільнення губернаторів Анатолія Гриценка і Ярослава Сухого - поганий знак, або означає те, що президент неправильно підбирає кадри.

"Всі призначення дуже правильні. Але деякі люди, що там десь пішли губернаторами, зрозуміли, що депутатство їм ближче. Хтось зрозумів, що не справляється з завданнями... Краще, якщо люди це роблять добровільно і зараз, ніж затягнуть цей процес", - упевнена депутат.

Журналісти підрахували, що за рівнем кумівства у владі нинішній президент Віктор Янукович перевершив свого попередника Віктора Ющенка, якому його ж соратники докоряли в кумівстві в кадровій політиці.

Близько сотні керівників різних рівнів, починаючи від президента і членів уряду, пов'язана між собою родинними зв'язками. Якби Янукович вирішив зібрати разом усіх своїх високопоставлених підлеглих, чиї родичі теж працюють у владі, то для такого заходу йому знадобилася б кімната розміром із залу засідань Київської міськради.

Читайте також:

Янукович призначив начальником розвідки чоловіка Олени Лукаш

За рівнем кумівства у владі Янукович перевершив Ющенка

Янукович дав високу посаду на Київщині родичу свого чиновника

Янукович працевлаштував брата Кушнарьова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: