ПР: Україна не повернеться до тоталітаризму

У Партії регіонів стверджують, що народ України підтвердив незалежність і не допустив сповзання до тоталітарних режимів.

Україна – одна з найбільш розвинених демократій серед пострадянських країн, і повернути до тоталітарних режимів ми вже ніколи не зможемо.

Таку думку висловив депутат Партії регіонів Леонід Кожара.

За його словами, Україна стала абсолютно незалежною, хоча поки що не усе нам вдалося за ці 19 років. Зокрема, Україна не стала процвітаючою багатою демократією. Але українці також і багато досягли.

"Держава була побудована з нуля, були розбудовані усі державні, демократичні інституції. У нас є політично зріле суспільство. У нас декілька разів проходила зміна влади – мирним шляхом, на відміну від багатьох інших пострадянських країн", - відзначив народний депутат.

За його словами, найбільше для української незалежності зробив сам народ. На референдумі 1991 року він підтвердив незалежність України і не допустив сповзання до тоталітарних режимів.

"Водночас, ми дуже поспішали, аби здобути незалежність за будь-яку ціну. Зокрема, ми надто швидко відмовилися від великого потенціалу зброї, зокрема, ядерної. Ми не достатньо цивілізовано провели розлучення в рамках Радянського Союзу, втратили багато економічних зв'язків, у нас не запрацювали вільні ринки в рамках СНД", - стверджує він.

Втім, Україна обрала шлях на європейську інтеграцію – "і це єдино правильний шлях для нас", - вважає Кожара.

Нагадаємо, днями екс-президент України зазначив, що заяви про цензуру на українських телеканалах можуть стати початком процесу встановлення тоталітаризму.

Зазначимо, що 23 серпня Україна святкує День прапора, а 24 серпня - День незалежності.

Читайте також:

Експерт: Захід занепокоєний поверненням України в радянське минуле

Помер "батько" християнської демократії в Україні

Україну закликали дотримуватися свободи слова та зібрань

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: