ПР: українці можуть пробачити зарплату, але не пародіювання Януковича

Впливовий регіонал Михайло Чечетов вважає, що пародійний ролик про Януковича "Віктор Всемогутній" показали ті, хто хоче посварити росіян з українцями.

Перший заступник лідера фракції Партії регіонів Михайло Чечетов розцінює пародійний сюжет про Віктора Януковича, показаний по російському телебаченню, як "посягання на дружбу Росії та України". За його словами, "народ пробачить зарплату, але це – ніколи".

Про це Чечетов заявив, коментуючи пародію, яку показали в Росії на главу держави Віктора Януковича."Нікому не вдасться посварити президентів двох братських народів: Путі… ну, цього самого – Мєдвєдєва і Януковича. Нікому не вдасться вбити клин! Не вдасться! Не вдасться!" – наголосив Чечетов."Дурням не вдасться вбити клин! Ця дружба непорушна! Путін, Мєдвєдєв, Янукович і Азаров – непорушна дружба! Нікому не вдасться! Які б гроші кому не платили. Обламаються! Весь світ визнав Януковича президентом, а Баба Яга проти. Я ще раз кажу, що той, хто посягне на святая святих – дружбу Росії та України, того народ змете назавжди. Народ пробачить зарплату, але це – ніколи", – заявив перший заступник лідера фракції Партії регіонів.

Нагадаємо, російський "Первый канал" в програмі "Большая разница" показав пародійний сюжет на Віктора Януковича, зобразивши його Богом. Януковичу згадали гострі соціальні питання, і не забули про конфуз з траурним вінком, який впав на президента.

Водночас, на каналі ICTV, що транслює програму "Большая разница" в Україні, з випуску вирізали цей сюжет.

Читайте також:

Опозиція: пародіювання Януковича - глум над всією Україною

Кремль дозволив висміювати Януковича, бо розчарувався в ньому

Пародію на Януковича на українському телеканалі не показали

 Російський канал показав злу пародію на "дружнього" Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: