ПР: в якості маяків для фальсифікацій БЮТ використовуватиме смайли

Регіонали запевняють, що у членів дільничних виборчих комісій на руках будуть масивні годинники, браслети та персні, а у підставних осіб від БЮТ - смайли в паспортах.

У Партії регіонів заявляють, що знають, які "маяки" буде використовувати БЮТ в Києві для здійснення фальсифікацій голосів виборців за схемою "косинка", - це смайли і масивні прикраси на руках

Про це повідомив керівник Солом'янського виборчого штабу кандидата в президенти Віктора Януковича в Києві Сергій Баранов-Мохорт.

"Нам вдалося дізнатися, що для реалізації схеми" косинка "члени дільничних виборчих комісій, які в ній задіяні, повинні будуть надягти на руку великі годинник, браслет або перстень. А підставна особа у свій паспорт повинен вкласти вкладиш із позначкою жовтого смайла", - розповів Сергій Баранов-Мохорт.

Він зазначив, що ця інформація оперативно розіслана всім спостерігачам від Віктора Януковича і всім членам комісій, щоб вони були уважні під час перевірки паспортів і видачі бюлетенів.

"Сподіваємося, що хоча б в останній день перед голосуванням правоохоронні органи все-таки зацікавляться фальсифікаторами від Юлії Тимошенко і разом з нами поставлять заслін цим незаконним діям, якими вони намагаються утримати рейтинг Тимошенко, який знизився ", - зазначив регіонал.

За словами Баранова-Мохорта, суть цієї схеми полягає в тому, що навпроти прізвищ певних людей, які стовідсотково не прийдуть голосувати на виборчі дільниці, ставляться позначки. "Потім у день голосування бюлетені видають підставним особам, які отримують за це гроші", - розповів Баранов-Мохорт.

Нагадаємо, 6 лютого, виборчий штаб Тимошенко Донбас заявив, що масова заміна членів виборчих комісій у Луганській та Донецькій областях проведена з метою перешкодити "команді Януковича" сфальсифікувати результати виборів.

Читайте також:

Янукович назвав Майдан "чорною сторінкою" історії України

Регіонали готують масові акції, бо Тимошенко "ні перед чим не зупиниться"

Северінсен: ПР знову створила умови для фальсификації виборів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: