ПР відповість на звинувачення судовим позовом

Партія регіонів обіцяє не допустити зміни способу голосування по кандидатурі прем'єр-міністра.

Партія регіонів звернеться до суду із позовом щодо відповідальності представників парламентської коаліції за звинувачення у причетності депутатів-“регіоналів” до провалу голосування щодо кандидатури Юлії Тимошенко на посаду прем’єр-міністра. 

Про це йдеться у заяві ПР.

Борис Колесников
УНІАН
Представник ПР Борис Колесников.
Партія висловила обуренн звинуваченнями на свою адресу. Як нагадують автори документа, “ми неодноразово звертали увагу громадськості на явну слабкість та нестабільність коаліційного утворення на базі двох парламентських фракцій”, а “сьогоднішні події довели нашу правоту: БЮТ і НУ-НС не можуть забезпечити формування владних органів, налагодження стабільного законодавчого процесу та ефективного управління державою”. 

За словами “регіоналів, “у цьому їм не допомагають навіть методи казармової демократії”. “Їх войовничість та агресія - це лише ознака слабкості”, - підкреслюється в заяві ПР.

Проте, на думку авторів заяви, “наші політичні опоненти в черговий раз намагаються по-дитячому перекласти відповідальність за свою недієздатність на "поганого дядька”. Але зовсім не по-дитячому звучать інсинуації та образи, які лунають у бік Партії регіонів, підриваючи її репутацію в очах українських громадян”. 

ПР вважає таку ситуацію неприпустимою, оскільки, як йдеться в заяві, “Партію регіонів підтримують мільйони громадян, і нікому не дозволено безкарно паплюжити її ім’я”. 

“Наші опоненти мають розуміти, що, ображаючи нас, вони зневажають наших виборців, а захищаючи свою честь, ми відстоюємо гідність наших виборців... Ми примусимо наших опонентів публічно, в прямому телевізійному ефірі, радіо та в друкованих ЗМІ вибачитись перед мільйонами наших співвітчизників”, - наголошується в заяві "регіоналів".

Крім того, за словами представника ПР Бориса Колеснікова, його політична сила виступає проти зміни 
способу голосування за призначення Тимошенко прем’єр-міністром.

"Якщо вони будуть рухатися згідно з регламентом, Партія регіонів ні в чому заважати не буде", - сказав Колесніков.

При цьому він зазначив, що коаліція не має права змінювати спосіб голосування, таспростував заяви представників коаліції, що ініціатива фракції Партії регіонів щодо проведення консультацій з президентом направлена у першу чергу на формування широкої коаліції. 

"Фракція, яка має 175 мандатів, ніколи проситися не буде", - підкреслив Колесніков. Крім того, він вважає, що нинішня коаліція показала свою недієздатність. При цьому він висловив думку, що коаліції варто було б внести іншу кандидатуру на посаду глави уряду.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: