ПР вимагає судити Тимошенко за заклики до повалення влади

Виступи лідера БЮТ на опозиційних мітингах у Партії регіонів порівняли з Сєверодонецьким з’їздом.

Народний депутат Михайло Чечетов (Партія регіонів) вважає, що правоохоронні органи повинні дати оцінку закликам лідера БЮТ Юлії Тимошенко "до насильницького повалення влади".

Чечетов наголосив, що "потрібно тут дивитися скрізь призму Кримінального кодексу". "Це ще гірше, ніж Сєверодонецьк. А то за Сєверодонецьк намагалися людям навісити якісь міфічні звинувачення, а тут конкретно відбувається заклик до насильницької зміни влади", - наголосив Чечетов.

Він стверджує, що сьогодні "ні Віктор Янукович, ні Кабінет міністрів України, ні більшість у парламенті не втручаються в роботу правоохоронних органів". Чечетов наголосив, що сьогоднішня влада не "ініціюватиме, не реанімуватиме грізні рецидиви 37-го року – політичні переслідування".

Депутат наголосив, що в жодній країні опозиція не закликає "до руйнування країни". За його словами, нинішні дії опозиції і, зокрема, події 27 квітня, повинні одержати оцінку правоохоронних органів.

Нагадаємо, 12 травня лідер БЮТ Юлія Тимошенко заявила, що Янукович дав доручення Генеральній прокуратурі знайти будь-які підстави для її ув'язнення.

Лідер БЮТ назвала звинувачення Генпрокуратури, яка поновила закриту в 2005 році кримінальну справу проти неї за організацію замаху на давання хабарів суддям Верховного суду України, безпідставними й звинуватила владу в політичних репресіях.

В свою чергу, у Партії регіонів наголосили, що Янукович не допустить жодних політичних репресій в Україні, і "ніяких переслідувань за політичні переконання або за критичні зауваження до влади бути не може".

Читайте також:

У Польщі попередили: ув'язнення Тимошенко ускладнить відносини України з ЄС

Адвокати Тимошенко оскаржать порушення проти неї кримінальної справи

У ПР заперечили, що Янукович дав наказ посадити Тимошенко

Генпрокуратура пояснила, у чому звинувачують Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: