Партія регіонів вимагає звільнити даїшників, які привезли в Київ демонстрантів

ПР закликає правоохоронців вжити заходів проти акцій протесту, які опозиція готує в столиці.

Депутат від Партії регіонів Валерій Бондик звернувся до генпрокурора, голови СБУта голови МВС з вимогою відреагувати на те, що в Києві "готуються акції, людей звозять з областей".

На інформацію про те, що в деяких областях ДАІ не пускають маршрутки до Києва, Бондик заявив: "А у мене є інформація, що в деяких областях, які заполітизувалися у всілякі "комітети порятунку", ДАІ навіть супроводжувала автобуси".

"Тож, якщо йдеться про безпеку руху - це функція ДАІ, але якщо йдеться про політику - тоді я звертаюся до начальників управлінь внутрішніх справ (з вимогою) знімати начальників автоінспекцій", - додав "регіонал".

"Я наполягатиму на реагуванні (правоохоронців) у порядку статті 97-мої. У мене є інформація з партійних джерел, що люди готуються до штурму знову - чи буде цей штурм, чи ні нехай спеціальними засобами профілактує міліція", - наголосив він.

"Люди підтягуються... Автобуси, може, й не будуть приїжджати - бо були повідомлення, що перевізники не погоджуються людей возити, - але під виглядом звичайних туристів, на потягах будуть прибувати, можливо, люди", - сказав "регіонал".

"І більше того, Тимошенко намагається тут намалювати плакати - там, наприклад, Донецької, Дніпропетровської області - і віддати київським студентам для того, щоб вони стояли", - заявив він.

Нагадаємо, у Блоці Юлії Тимошенко раніше заявляли, що на Львівщині співробітники ДАІ блокують виїзд автобусів з прихильниками БЮТ, які прямують до Києва.

Читайте також:

Прихильники Партії регіонів оточили Верховну раду

Луценко: на акцію опозиції стягують спецназ

Тимошенко: наша мета - повернути в роботу влади конституційність

БЮТ скаржиться, що зі Львова не випускають на мітинг до Києва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: