ПР вирішує, чи приходити до Ради

Про це заявив лідер партії Віктор Янукович.

Віктор Янукович
Архів
Партія регіонів ще вирішує, чи приходити на сесію.
Наступного тижня політрада Партії регіонів визначиться з участю партійної фракції в позачерговому засіданні Верховної ради України 4 вересня.
 
Про це повідомив у інтерв’ю журналістам прем`єр-міністр України, лідер Партії регіонів Віктор Янукович. 

"Це питання буде розглянуте на наступному тижні і політрадою, і фракцією Партії регіонів", - сказав він.
 
Янукович зазначив, що за час, коли ВР не працювала, "накопичилось багато питань, без вирішення яких не може жити суспільство". 

За його словами, в першу чергу йдеться про вирішення питань щодо зміни порядку державних закупівель. Прем’єр вважає, що необхідно прийняти новий закон і вжити всіх заходів, щоб викорінити корупцію в цій сфері. 

Він зазначив, що вже мав розмову з президентом України Віктором Ющенком на цю тему. "Я не знаю, як мені переконати його, що це потрібно зробити раніше, ніж збереться новообрана ВР", - сказав Янукович. Він сподівається, що це питання вдасться вирішити.
 
При цьому Янукович додав, що "це не буде пов’язано з радикалізацією політичної ситуації". "Я категорично проти нині діючого закону про державну закупівлі", - підкреслив прем'єр. 

Нагадаємо, 23 серпня голова ВР п'ятого скликання Олександр Мороз заявив про скликання 4 вересня позачергової сесії парламенту. 

За його словами, на позачерговій сесії можуть бути розглянуті законопроекти про внесення змін до Конституції, які стосуються скасування депутатської недоторканності, питання імпічменту президента, а також визначення прав і функцій органів місцевого самоврядування. 

Мороз також не виключив можливості розгляду на сесії питань щодо скасування пільг для високопосадовців. Він нагадав, що, згідно з Конституцією, парламент припиняє свої повноваження з моменту прийняття присяги депутатами парламенту нового скликання. 

У відповідь на цю ініціативу лідери блоку "Наша Україна – Народна самооборона" та БЮТ заявили, що депутати з цих фракцій не братимуть участі у позачерговому засіданні парламенту. 

Натомість координатор парламентської більшості Верховної ради Раїса Богатирьова підтримала ініціативу проведення позачергової сесії ВР “для започаткування процесу запізнілих системних реформ”.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: