ПР: влада Галичини продовжує справу фашистів

У Партії регіонів відреагували на заяву керівників облрад Західної України, які виступили проти червоного прапора, звинуваченням у фашизмі.

Львівська, Тернопільська та Івано-Франківські обласні ради, закликавши населення цих регіонів бойкотувати виконання закону про вивішування у День перемоги червоного прапора, продовжують справу зрадників під час Великої Вітчизняної війни.

Про це заявив народний депутат України, член парламентської фракції Партії регіонів, секретар Комітету Верховної ради з питань правової політики Володимир Толстенко.

Як відомо, голови обласних рад Івано-Франківщини, Львівщини та Тернопільщини, які є членами ВО "Свобода", назвали Прапор перемоги символом сталінського реваншу, закон Ради про підняття прапорів 9 травня – схваленням злочинів проти людства, а депутатів, які голосували за прапор, - "вбивцями, на руках яких – кров жертв політичних репресій".

На думку парламентарія, "подібні націонал-шовіністичні заяви, в тому числі і від представників партії ВО "Свобода", є продовженням справи зрадників під час Великої Вітчизняної війни, які, будучи на службі у гітлерівців, палили села, вбивали мирних жителів України".

"Вони й сьогодні продовжують справи профашистських, пробандерівських організацій (ОУН, УПА), носіїв ідеології вкрай правого націоналізму і шовінізму, які своїми діями і нині розколюють Україну на дві частини, погіршують відносини з нашими братами-слов'янами Білорусі та Росії. Особливо це проявилося під час помаранчевої влади. Їхні дії ускладнюють рух України шляхом демократії, а також євроінтеграційним процесам", - сказав Толстенко.

За його словами, "державність, незалежність Україна в нинішніх кордонах - це результат героїчної Перемоги збройних сил народів, всіх національностей колишнього СРСР над фашистською Німеччиною, представники яких і нині проживають в нашій країні".

Нагадаємо, 21 квітня Верховна рада прийняла закон "Про внесення змін до Закону України" Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 рр.. "(Щодо порядку офіційного використання копій прапора Перемоги).

4 травня президент Віктор Янукович заявив, що підпише закон про вивішування червоних прапорів спільно з прапором України в День перемоги.

Відзначимо також, що напередодні члени Партії регіонів заявили, що виділять кошти зі своєї зарплати для закупівлі копій Прапора перемоги для Західної України, оскільки місцева влада мотивувала небажання піднімати червоні прапори, зокрема, нестачею коштів.

Читайте також:

"Свобода": у депутатів, які проголосували за червоний прапор, руки в крові

Регіонали віддадуть зарплату на червоні прапори для Західної України

Львів замість Дня Перемоги святкуватиме День Героїв – Бандери, Шухевича та інших

Одеський депутат: Львів - це не Україна, а бандерштат

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: