ПР вживе заходів для продуктивної роботи Ради

Партія регіонів планує вжити законодавчі заходи, за допомогою яких Верховна рада працюватиме конструктивно.

На наступному пленарному тижні Партія регіонів планує вжити законодавчі заходи, за допомогою яких Верховна рада працюватиме конструктивно. Про це під час брифінгу повідомив лідер фракції ПР Олександр Єфремов.

"І в передбачені Конституцією та законами України терміни ухвалимо всі основні документи, які сьогодні є першочерговими, зокрема, Податковий кодекс, Державний бюджет на 2011 рік", - наголосив політик.

Він також висловив упевненість, що держбюджет на наступний рік цього року буде прийматись "не під ялинкою, 31 грудня, а на початку грудня".

На прохання журналістів уточнити, які саме конкретні дії застосовуватиме ПР, аби розблокувати роботу ВР, політик зазначив, що "дії будуть достатніми для того, щоб на наступному пленарному тижні Рада працювала".

Нагадаємо, "БЮТ-Батьківщина" заблокував трибуну Верховної ради і вимагатиме розгляду опозиційних законопроектів.

"БЮТ-Батьківщина" вимагає розглянути проекти законів щодо введення мораторію на підвищення цін на газ для населення, тарифів на ЖКП, пенсійного віку, передбачити преференції для малого бізнесу, а також забезпечити законодавчо невиконання рішення Стокгольмського суду.

Читайте також:

БЮТ заблокував трибуну Ради

Фракція Тимошенко в Раді отримала нову назву

БЮТ перетягне на свій бік депутатів коаліції

ВідеоПР вживе заходів для продуктивної роботи Ради

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: