ПР заблокувала Раду і вимагала негайно голосувати

Новий виток абсурду у ВР - регіонали заблокували парламентську трибуну та з неї вимагали терміново голосувати за підвищення зарплат.

Партія регіонів знову заблокувала трибуну Верховної ради. Засідання парламенту закрито.

ПР заблокувала роботу парламенту після того, як депутати відмовилися скасувати рішення щодо голосування в ручному режимі по законопроектах про підвищення соціальних стандартів. Рішення підтримали всього 207 депутатів, і відразу після цього регіонали перекрили трибуну.

Спікер Володимир Литвин також поставив на голосування питання про перенесення розгляду соціальних законопроектів на четвер, але це рішення підтримали тільки 19 нардепів. З другої спроби ВР також відмовилася скасувати голосування в ручному режимі і перенести питання соціальних стандартів на четвер, 24 вересня.

Виступаючи з трибуни заблокованої Ради, лідер ПР Віктор Янукович закликав негайно почати голосування по законопроектах про підвищення зарплат і пенсій.

"Голосувати сьогодні, не відкладати, не займатися клоунадою, в цьому залі голосувати соціальні стандарти за затвердженим порядком денним, звичайним способом. Якщо ви хочете зірвати це питання, ми вам не дозволимо. Ви змушені будете приймати, вас народ змусить", - заявив Янукович. Втім, він не договорив, тому що йому вимкнули мікрофон.

Пізніше Янукович визнав, що у сесійній залі парламенту було недостатньо депутатів для того, щоб ухвалити підвищення мінімальних зарплат, пенсій і прожиткового мінімуму в ручному режимі.

БЮТ погодився з пропозицією ПР голосувати з питання підвищення соцстандартів, але регіонали трибуну так і не розблокували.

Представники Блоку Тимошенко звинуватили своїх опонентів у небажанні підвищувати соціальні стандарти в Україні, зокрема, розвісили в сесійній залі плакати з написами "Вони блокують - вона працює".

Після цього депутати  від Партії регіонів оточили спікера Литвина, і він був змушений закрити засідання парламенту.

Нагадаємо, ВР повинна була розглянути п'ять законопроектів про підвищення соціальних стандартів в Україні. Найбільші шанси на ухвалення мав законопроект представника Блоку Литвина Олега Зарубінського, про підтримку якого заявляли навіть представники ПР.

Вранці ВР ухвалила рішення голосувати по законопроектах про підвищення соцстандартів в ручному режимі, за якого кожен депутата вголос оголошував би своє рішення.

Втім, таке голосування категорично заперечив Віктор Янукович, який змушений був перервати поїздку до Сумської області та прибути до парламенту.

Читайте також:

Раді пропонують збільшити мінімальну зарплату до 922 гривень

Янукович відмовився голосувати руками за підвищення зарплат

Рада буде голосувати за підвищення зарплат руками

БЮТ відмовився підвищувати зарплати та пенсії

ВідеоПР заблокувала Раду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: