ПР: захід України ніколи не був і не буде оплотом "Свободи"

У тернопільській Партії регіонів вважають, що Західна Україна "ніколи не була і не буде оплотом" свободівців.

Результати останніх виборів переконливо підтверджують, що захід України ніколи не був і не буде оплотом партії "Свобода".

Про це заявив голова Тернопільської обласної організації Партії регіонів Орест Муц.

За його словами, на місцевих виборах 2010 року "Свобода" отримала 176 мандатів депутатів міських і районних рад, а Партія регіонів – 304, тобто майже вдвічі більше. Далі у списку – "Батьківщина" з 274 мандатами, "Фронт змін" з 79-ма, Народна партія – 53-ма.

"Звичайно, тут враховані і ті мандати, які були отримані за пропорційною частиною виборів, і ті, що за мажоритарною. Але якщо людина йшла саме від Партії регіонів як мажоритарник, то, звичайно, це теж треба враховувати", - наголосив Орест Муц.

"Так, "Свобода" сьогодні має у Тернополі міського голову. Але ж Тернопіль – це ще не вся область. Тим більше, якщо в Тернополі мешкає 176 тисяч виборців, а за Надала (чинний мер Тернополя, член "Свободи", - ред.) проголосувало 25 тисяч з копійками, то ці цифри теж говорять самі за себе" - зауважив регіонал.

На його переконання, наступні вибори депутатів до обласної ради, які, ймовірно, відбудуться у 2012 році одночасно з виборами до Верховної ради, будуть на користь Партії регіонів.

Як повідомлялося раніше, у наступну Раду потраплять комуністи і Тягнибок. Про це свідчать дані соціологічного опитування.

Читайте також:

Партія регіонів пообіцяла, що "Свободу" на виборах пустять у виборчі комісії

Замість Литвина і Симоненка в Раду потраплять Тягнибок і Тігіпко

Рейтинг Тягнибока в Донецьку зріс у 15 разів

Тягнибок заявив про єдність України: українці сходу та заходу зліплені з одного тіста

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: