ПР закликала Генпрокуратуру розібратися з вулицею "Нахтігаль" на Львівщині

ПР закликала Генпрокуратуру розібратися з вулицею "Нахтігаль" на Львівщині

Ілюстрація

Партія регіонів закликала громадян України "до пильності в питаннях, що стосуються нашого історичного минулого".

Партія регіонів закликає Генпрокуратуру дати правову оцінку перейменуванню вулиці Миру на вулицю Воїнів батальйону "Нахтігаль" у селі Райлів (Стрийський район, Львівська область). Про це сказано в повідомленні прес-служби ПР.

"Партія регіонів заявляє про свій рішучий протест проти подібних кроків і звертається до Генеральної прокуратури із проханням дати правову оцінку події, що мала місце, закликає громадян України до пильності в питаннях, що стосуються нашого історичного минулого", - сказано в заяві.

ПР вважає, що таке рішення сільської ради погіршує міжнародний імідж України й спрямоване на забезпечення партійних інтересів.

"Вважаємо неприпустимими дії депутатів Нежухівської сільради, які своїм провокаційним рішенням, діючи виключно за своїми вузькопартійними інтересами, завдають шкоди репутації України на міжнародній арені", - підкреслює ПР.

ПР підкреслює, що незважаючи на право громади на самоврядування, представники місцевої влади мають розуміти повноту відповідальності за наслідки, які можуть бути викликані подібними рішеннями.

За даними Центральної виборчої комісії, з 20 депутатів Нежухівської сільради 12 були обрані як самовисуванці, 8 - від партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина".

Нагадаємо, Росія обурена перейменуванням вулиці Миру на вулицю Воїнів батальйону "Нахтігаль" у селі Райлів (Стрийський район, Львівська область).

"Нахтігаль" і "Роланд" - військові підрозділи, сформовані в основному з українців, які воювали на боці Німеччини в перші роки Другої світової війни. З 1943 року основна частина учасників цих підрозділів увійшла до складу Української повстанської армії.

Читайте також:

Москву обурило перейменування вулиці Миру в Воїнів батальйону "Нахтігаль"

У львівському селі вулицю Миру перейменували на Воїнів батальйону "Нахтігаль"

У Тернополі може з'явитись вулиця Стіва Джобса

У Бахчисараї з'явилася вулиця імені Джарти

Повʼязані теми:

Наступна публікація