Регіонали закликали обговорювати не їх мільярди, а "питання, які хвилюють людей"

Рейтинг найбагатших українців, в якому налічується 25 регіоналів, у ПР назвали політичною "заказухою"."

Вадим Колесніченко
Фокус
Вадим Колесніченко
Партія регіонів вважає рейтинг Топ-100 найбагатших українців, в якому налічується 25 регіоналів, способом маніпуляції громадською думкою і політичною "заказухою". Про це заявив народний депутат Вадим Колесніченко.

Політик запропонував обговорювати не рейтинг багатіїв, складений виданням "Корреспондент", а "питання, які реально хвилюють людей".

"Ця приватна думка одного з приватних видань. Спосіб маніпуляції громадською думкою. Тому обговорювати, в принципі, нічого", - сказав Колесніченко.

Він підкреслив, що рейтинг, опублікований в якому-небудь виданні, не є офіційною позицією. "Офіційна позиція - це думка, точка зору, констатація факту податковою адміністрацією", - зазначив депутат.

"Давайте я завтра вам напишу іншу інформацію. На ви, на жаль, це не обговорюватимете", - сказав регіонал. Водночас він відмовився назвати видання, в якому міг би опублікувати подібну інформацію.

Коментуючи підрахунок видання, що сукупний стан багатіїв з Партії регіонів складає приблизно 32 мільярди доларів, Колесніченко розсміявся у відповідь: "Це ж чиста політична "заказуха". Наступного року перед виборами вони оголосять, що у нас 100 мільярдів".

Як повідомлялося, першу стрічку списку найбагатших українців займає вже шостий рік поспіль донецький підприємець Рінат Ахметов. Його активи за рік подорожчали з 17,8 млрд до 25,6 млрд доларів.

Загалом 25 з 100 найбагатших людей України є членами Партії регіонів.

Читайте також:

За рік Фірташ встановив світовий рекорд зі збагачення

Син Януковича потрапив до сотні найбагатших українців

Ахметов шостий рік поспіль очолив рейтинг найбагатших українців

За рік дві третини українців відчули себе біднішими

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: