ПР закликала Тимошенко самій піти у відставку

Партія регіонів вважає, що найкраще було б для країни, щоб Тимошенко подала у відставку "без зайвого галасу і піару".

Партія регіонів закликає прем'єр-міністра Юлію Тимошенко заявити про свою відставку "без зайвого галасу".

"Партія регіонів вважає, що найкраще було б для країни, щоб Юлія Тимошенко без зайвого галасу і піару подала у відставку", - зазначається в заяві ПР.

"Тимошенко повинна сама, не ховаючись за спину свого спільника, чесно і відкрито заявити про свій намір йти у відставку. Але її справжня ціль - не відставка. Вона прагне знову збурювати країну в угоду власним амбіціям і примхам, грати на емоціях і почуттях людей, щоб якнайдовше утриматися в кріслі глави уряду", - зазначається в заяві.

Також в документі зазначається, що чим швидше вона "зійде з політичних підмостків, тим скоріше країна приступить до відбудови економіки і всього державного господарства, тим швидше розпочнуться глибокі і системні реформи, які виведуть Україну з кризи".

Водночас заступник глави Партії регіонів Ганна Герман пояснила, що остаточне рішення про те, чи прийде фракція на позачергове засідання і як буде голосувати, буде прийнято в разі оголошення позачергового засідання Верховної ради.

Нагадаємо, БЮТ зібрав підписи 150 народних депутатів для проведення позачергового засідання Верховної ради, на якому буде вирішено долю відставки уряду Тимошенко.

Читайте також:

БЮТ ініціює розгляд відставки Тимошенко до 24 лютого

Чорновіл порівняв Януковича з "вовком-одинаком"

Ющенко: Янукович не зацікавлений у цій Раді

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: