ПР: закон про мови буде ухвалено найближчим часом

Регіонали обіцяють узаконити той факт, що російська мова є для більшості громадян України рідною.

Партія регіонів зуміє забезпечити ухвалення розширюючого сферу застосування російської мови закону найближчим часом. Про це заявив народний депутат України від Партії регіонів Юрій Болдирєв.

"Я впевнений, що у Партії регіонів вистачить організаційних можливостей для того, щоб ухвалити цей закон найближчим часом ", – заявив Болдирєв. Депутат нагадав, що підвищення статусу російської мови – це передвиборна обіцянка Партії регіонів, "але справа не тільки в цьому ".

"При нинішній електоральній потребі підвищення статусу російської мови абсолютно необхідне і неминуче, це просто питання часу ", – сказав парламентарій, пославшись на дані численних соціологічних досліджень, що показують, що для величезного числа жителів України російська мова є рідною.

Він також назвав руйнівною позицію "борців з російською мовою".

Нагадаємо, зараз до Верховної ради внесено закон, який передбачає розширення сфер вжитку російської мови в Україні та фактично визнає двомовність держави.

Документом пропонується на законодавчому рівні визнати, що російська є для більшості громадян або рідною, або мовою щоденного спілкування.

Читайте також:

Закон про мови у поглядах аналітиків: Турки нас навчать

Опозиція погрожує оголосити голодування проти російської мови

Російську мову в Україні узаконять в листопаді

Фаріон: закон про мови – право на деградацію, дегенерацію і яничарство

Затулін: в Україні треба усунути конкурентів російської мови

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: