ПР заперечила примусове вербування студентів у свої ряди

Комісія Партії регіонів перевірить інформацію про примус студентів вступати до лав партії.

Центральна контрольна комісія Партії регіонів перевірить інформацію, оприлюднену раніше ЗМІ, що в одному з харківських університетів нібито примушують вступати до лав партії.

"Зараз масовий прийом в Партію регіонів завершено", - йдеться в заяві прес-служби партії, поширеному в п'ятницю.

"Зараз, навпаки, ведеться жорсткий відбір за моральними і діловими якостями з тих, хто хоче стати членом ПР. Сьогодні Партія регіонів - найбільша в Європі. Ми маємо близько півтора мільйонів членів", - цитує прес-служба першого заступника голови Партії регіонів Володимира Рибака .

"Тому Партія регіонів не зацікавлена ​​в адміністративному тиску на громадян з метою примусу до вступу. Випадок у Харкові схожий на провокацію. Однак Центральна контрольна комісія проведе ретельну перевірку інформації ЗМІ", - йдеться в повідомленні.

Раніше ряд ЗМІ поширив інформацію, згідно з якою заступник декана факультету іноземної філології Володимир Борисов поширює серед студентів бланки заяв про вступ до Партії регіонів, при цьому при невступі до партії студентам погрожують "проблеми на іспитах". Сам заступник декана заявив, що студентам педуніверситету доходить інформація про існування Партії регіонів і її молодіжне крило, є і бланки заяв про вступ до партії, але про обов'язковий вступ мова не йде. На питання, чи не вважає він дивним, що у навчальному закладі, серед майбутніх педагогів ведеться партійна робота, Борисов відповів, що "це не в його компетенції".

Читайте також:

Харківських студентів примушують вступати в Партію регіонів

Кожний шостий українець готовий голосувати за Януковича

Кожен п'ятий житель Півдня і Донбасу підтримає новий Майдан

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: