ПР запропонувала скоротити кампанію місцевих виборів удвічі

Законопроект Партії регіонів про місцеві вибори передбачає кардинальне скорочення тривалості виборчої кампанії та інші радикальні зміни.

Законопроект про вибори до місцевих рад, що запропонований Партією регіонів, скорочує тривалості виборчої кампанії майже удвічі.

Зокрема, законопроект Партії Регіонів передбачає, що вибори до місцевих рад призначаються на останню неділю шестидесятиденного терміну від дня ухвалення рішення щодо їх проведення. Відповідно, виборча кампанія скорочується до 50 днів, а не 90, як передбачено чинним законодавством, повідомляє "Дзеркало тижня".

Також згідно з законопроектом ПР усі виборчкоми планують формувати "зверху вниз", для найвищого рівня — рішенням ЦВК, для решти — рішенням вищих комісій.

До того ж право подання кандидатури до складу територіальних виборчих комісій мають відповідні місцеві організації політичних партій.

На даний момент триває узгодження окремих норм запропонованого законопроекту у середовищі фракцій, котрі беруть участь у чинній парламентській коаліції.

Раніше повідомлялося, що Конституційний суд України визнав дату місцевих виборів 27 березня 2011 року такою, що не відповідає Основному закону.

Глава адміністрації президента Сергій Льовочкін заявив, що місцеві вибори відбудуться 31 жовтня цього року. Президент Віктор Янукович також вважає реальним проведення місцевих виборів восени і виступає за мажоритарну систему.

Читайте також:

Конституційний суд не дозволив переносити місцеві вибори на наступний рік

Партія Тігіпка наздогнала БЮТ в рейтингу сил, які пройдуть в наступну Раду

Уряд: місцеві вибори без варіантів відбудуться 31 жовтня

Регіонали підготували закон про заборону політичним блокам йти на вибори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: