ПР запропонувала змінити законодавчі акти щодо судоустрою

У парламенті повідомили про реєстрацію документу про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення їх у відповідність до Закону України "Про судоустрій і статус суддів".

У Верховній раді зареєстрували проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення їх у відповідність до Закону України "Про судоустрій і статус суддів". Про це повідомили у прес-службі парламенту. Документ зареєстровано.

Ініціатором його є народний депутат від фракції Партії регіонів Дмитро Притика. Текст документа на сайті Верховної ради відсутній.

Як повідомлялося, закон про судоустрій та статус суддів, що набув чинності 3 серпня, багато в чому суперечить європейським нормам, кажуть правозахисники й експерти.

Голова правління Центру політико-правових реформ Ігор Коліушко вважає, що слід чекати значного послаблення незалежності судової влади та самих суддів.

Законом також передбачено створення Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ, який діятиме як суд касаційної інстанції. Таким чином ліквідовується інститут подвійної касації та забезпечується єдиний підхід до розгляду справ у касаційному порядку.

Читайте також:

Україні пророкують посилення безладу в судовій системі

В Україні набули чинності нові правила судоустрою

Янукович підписав закон про реформу судової системи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: