ПР зареєструвала у ВР проект постанови про відставку міністра праці

Проект про звільнення Людмили Денісової за невиконання закону про підвищення соціальних стандартів внесено Михайлом Папієвим.

У Верховній Раді України зареєстровано проект постанови № 5397 "Про звільнення Денісової Л.Л. з посади міністра праці та соціальної політики України" за невиконання закону про підвищення соціальних стандартів.

Проект про звільнення Людмили Денісової внесений на розгляд парламенту народним депутатом від Партії регіонів Михайлом Папієвим.

Однак, народний депутат від БЮТ Сергій Соболєв зазначає, що ПР не зможе відправити у відставку Денісову. За його словами, звільнення міністра праці і соціальної політики - це черговий політичний піар. "Ми впевнені, що голосів у них не вистачить. ПР вже таким чином знімала Князевича (міністра охорони здоров'я) та інших міністрів, і в цілому Кабмін, але у них нічого не вийшло. Просто Партія регіонів разом з президентом у парламенті намагається приховати свої прорахунки", - сказав він.

При цьому Соболєв запевнив, що Денісова повністю виконує закон про підвищення соціальних стандартів. "У тому вигляді, за який проголосувала ПР з пропозиціями Президента, де чітко сказано, що треба доплатити 29 грн шести мільйонам пенсіонерів, які і так вже отримали доплату 28 грн 40 коп. до пенсій. Тобто, залишилося доплатити аж 60 коп.", - сказав Соболєв.

Раніше парламент ухвалив рішення заслухати звіти Міністра праці та соціальної політики Денісової, а також голови Пенсійного фонду Олексія Зарудного щодо виконання закону про соцстандарти на пленарному засіданні ВР в п'ятницю, 4 грудня.

Нагадаємо, 7 жовтня ПР вже вносила на розгляд Верховної Ради проекти постанов "Про звільнення Денісової Л.Л. з посади міністра праці та соціальної політики України" та "Про звільнення Князевича В.М. з посади міністра охорони здоров'я України". Крім цього, ПР ініціювала відставку уряду Юлії Тимошенко в цілому у зв'язку з відмовою виконувати закон про підвищення соцстандартів. Регіонали зібрали потрібну кількість голосів для того, щоб зареєструвати відповідний проект постанови про недовіру уряду (150 голосів), однак не реєструють його, пояснюючи це тим, що голосів за відставку (226 голосів) на сьогоднішній день немає.

Закон "Про встановлення прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати" був прийнятий ВР 20 жовтня 2009 р. Законом пропонується встановити прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі з 1 листопада 2009 р. - 701 грн, з 1 січня 2010 р. - 825 грн, з 1 квітня - 839 грн, з 1 липня - 843 грн, з 1 жовтня - 861 грн, з 1 грудня - 875 грн. Документ також передбачає встановлення такого розміру мінімальної заробітної плати: з 1 листопада 2009 р. - 744 грн, з 1 січня 2010 р. - 869 грн, з 1 квітня - 884 грн, з 1 липня - 888 грн, з 1 жовтня - 907 грн, з 1 грудня - 922 грн. 30 жовтня В. Ющенко підписав цей закон. 11 листопада Кабмін звернувся до Конституційного суду України щодо визнання неконституційним закону про підвищення соцстандартів.

Читайте також:

Борги із зарплат в Україні перевищують 1,5 мільярда

Регіонали вимагають у міністра праці вибачень за наклеп або відставку

В Україні підвищено мінімальні зарплати й прожитковий мінімум

СП: Конституційний суд не заборонить підвищення соцстандартів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: