ПР заступилась за Табачника: не вчіть нас, якою мовою розмовляти

Партія регіонів назвала рекомендації Freedom House щодо звільнення міністра освіти втручанням у внутрішню політику України.

Партія регіонів розкритикувала доповідь міжнародної правозахисної організації Freedom House, яка містить заклик звільнити главу Міносвіти Дмитра Табачника через "посів непотрібного і небезпечного розділення України з питань ідентичності та мови".

"Рекомендації Freedom House звільнити міністра освіти - це втручання у внутрішню політику України. Ми не вказуємо США, Франції або Великобританії, якщо нам не подобається хто-небудь з їх міністрів", - розповіла виданню "Сегодня" нардеп від Партії регіонів Олена Бондаренко.

"Вони інкримінують Табачнику речі, які не пов'язані з демократією. Не треба вчити нас, якою мовою розмовляти", - додала вона.

Сам Табачник спокійний. "Це їхня думка. Якщо Freedom House вважають мою позицію - надати батькам право самим визначати мову навчання дітям - найбільшим порушенням прав людини... Напевно, їм з відстані в кілька тисяч кілометрів видніше, ніж нам", - сказав міністр.

Читайте також:

Табачник не вважає цивілізованими людей, які не знають російську літературу

Табачник: США штовхають Україну до екваторіального дебілізму

Табачник надрукував українським школам російські букварі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: