ПР: заява про необхідність коаліції з БЮТ - помилка

Андрій Клюєв просить не вважати себе прихильником об'єднання з Блоком Юлії Тимошенко.

Заступник голови Партії регіонів Андрій Клюєв не виключає для ухвалення конституційної реформи союзу Партії регіонів з Блоком Юлії Тимошенко.

Про це повідомили в прес-службі Клюєва.

На думку депутата, дуже багато плутанини в політикумі через те, що не завершена конституційна реформа.

”Багато хто стверджує, ніби я прихильник коаліції з Блоком Юлії Тимошенко. Насправді, я прихильник завершення політичної реформи. А завершити політичну реформу можна тільки за наявності трьохсот і більше голосів у парламенті. Стільки голосів у парламенті мають лише дві політичні сили. Це Партія регіонів і БЮТ”, - говорить Клюєв.

На його думку, ”якщо ми не завершимо конституційну реформу і не приймемо остаточно збалансовану Конституцію, то, я думаю, що майбутні покоління нам не пробачать”.

Клюєв відзначає, що ”якщо будуть якісь інші парламентські вибори, позачергові, припустимо, то не відомо, які партії, в якій кількості пройдуть на цих виборах. І, природно, вже не ясно, чи зможемо ми в наступному парламенті зібрати триста голосів для завершення конституційної реформи”.

Раніше від імені Клюєва прес-службою Донецької обласної організації Партії регіонів було поширене повідомлення про те, що для завершення конституційної реформи в Україні ”необхідно створювати парламентську коаліцію між Партією регіонів і Блоком Юлії Тимошенко”.

Прес-служба депутата заявляє, що це повідомлення некоректне.

Читайте також:

Країні до осені потрібно змінити президента та парламент, - Янукович

Янукович з невідомими переписує Конституцію

Янукович готовий об'єднатися з Тимошенко, але тільки проти кризи

Балога: Тимошенко уклала з Черновецьким "пакт про ненапад"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: