ПР заявила, що назбирала голоси для відставки Тимошенко

Партія регіонів вже упевнена у відставці Тимошенко наприкінці наступного тижня та наголосила, що має для цього достатньо голосів у Верховній раді.

Перший заступник голови Верховної ради, представник Партії регіонів Олександр Лавринович заявив, що в парламенті є необхідна кількість голосів за відставку уряду Юлії Тимошенко.

Регіонал запевнив, що голосів для відставки "багато більше, ніж необхідно". "Те, що рішення буде ухвалено, то це поза всяким сумнівом", - наголосив Лавринович.

Він також зазначив, що питання відносно резолюції недовіри Кабінету міністрів буде розглянуто наприкінці наступного тижня, адже не потрібно розглядати це питання "в пожежному порядку".

При цьому Лавринович підкреслив, що фракція Партії регіонів "не хоче виходити за межі, які визначені законом про Кабінет міністрів України і регламентом Верховної ради України, відповідно до яких уряд України має 10 днів для того, щоб підготуватися до звіту у Верховній раді України". "Ми не зазіхаємо на права уряду", - сказав регіонал.

Лавринович також відзначив, що заяви першого віце-прем’єр-міністра Олександра Турчинова з приводу нібито відкликання регіоналами проекту постанови про відставку уряду не відповідають дійсності. "Ну я розумію, що у людей істерика. Але ж не можна так нахабно брехати на всю країну", - відзначив перший віце-спікер.

Він наголосив, що і зараз на сайті ВР є зареєстрований проект постанови. В той же час, додав, що через технічні питання фракція ПР робила переоформлення реєстрації.

За словами Лавриновича, голова Ради Володимир Литвин повернув проект постанови з тим, щоб його було передано на розгляд парламенту відповідно до тієї послідовності і того зразка, який затверджений розпорядженням керівника парламенту.

Лавринович наголосив, що сам текст постанови ніяким чином не змінювався, ніякого його відкликання не було. Він додав, що "резолюція недовіри буде розглянута і уряд піде у відставку". При цьому він зауважив, що "нехай вони не сподіваються на чудо, бо чуда не буде, цього уряду в Україні не буде".

Нагадаємо, Партія регіонів зараз готує новий проект постанови, що передбачає відставку уряду Тимошенко. Перший проект постанови про відповідальність кабміну, який передбачав його відставку, було зареєстровано 19 лютого, але він був повернений через необхідність переоформлення.

Раніше перший віце-прем'єр, представник БЮТ Олександр Турчинов заявив, що регіонали відкликали з парламенту документ, що передбачає відставку Тимошенко.

Читайте також:

ПР підготувала нову постанову про відставку Тимошенко

БЮТ: регіонали відкликали постанову про звільнення Тимошенко

БЮТ ініціює розгляд відставки Тимошенко до 24 лютого

ВідеоПР заявила, що має голоси для відставки Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: