ПР заявляє про масову заміну членів виборчкомів від Тимошенко на Донеччині

Регіонали повідомляють про заміну членів виборчих комісій від Тимошенко на приїжджих із західних областей безробітних і студентів.

В Донецьку відбувається масова заміна членів дільничних виборчих комісій з боку кандидата в президенти України Юлії Тимошенко.

Про це повідомляє Донецька обласна організація Партії регіонів.

"За нашими даними, замінено вже 2 905 чоловік. З них – більше 600 в Донецьку, 438 – в Макіївці, 369 – в 46-му окрузі (Артемівськ). Всі вони, переважно, – жителі західних областей: Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Рівненської, Хмельницької і т.д. Цікавий також соціальний статус і професійна приналежність даних осіб: тимчасово і постійно безробітні, студенти, пенсіонери, охоронці різних підприємств. Практично у всіх відсутня яка-небудь професійна кваліфікація і досвід в області виборчого права", - говориться в повідомленні.

При цьому в донецька організація ПР сумніваються, що новоприбулі члени дільничних виборчих комісій зможуть виконувати свої обов'язки.

"Але саме такі "суб'єкти" і потрібні Тимошенко, щоб заблокувати хід виборів в Донецькій області. У "потрібний" момент всі вони по указці свого штабу можуть покинути комісії, щоб дестабілізувати виборчий процес", - сказано в заяві ПР.

Нагадаємо, 3 лютого Одеський обласний штаб Тимошенко звинуватив члена Центральної виборчої комісії від Партії регіонів Тетяну Астахову в порушенні виборчого законодавства, зокрема, порушенні принципу рівності кандидатів на пост президента України в питанні призначення представників від кандидатів на посаді голів і секретарів виборчих комісій.

На прес-конференції 2 лютого начальник штабу Олег Радковський заявив, що "член ЦВК Тетяна Астахова власноруч змінила подані БЮТом списки окружних виборчих комісій".

За його словами, замість людей, поданих від кандидата Тимошенко на керівні посади в восьми окружних виборчих комісіях в Одеській області, були призначені інші особи.

Читайте також:

З виборчкомів Одеської області пішли усі голови і секретарі від БЮТ

У ЦВК побоюються розколу виборчкомів

Томенко: Партія регіонів веде "зачистку" виборчих комісій від бютівців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: