ПР заявляє про провокації

Київська міська організація Партії регіонів вимагає від правоохоронних органів розслідувати провокації проти активістів партії.

Київська міська організація Партії регіонів вимагає від правоохоронних органів розслідувати провокації проти активістів партії.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Київської ПР, сьогодні, в День Незалежності, опівдні до інформаційного намету Партії регіонів, розташованого на Майдані Незалежності, підійшли люди в штатському і зажадали прибрати агітаційний "дирижабль" із зображенням партійної символіки Партії регіонів.

ПР
Архів
Партія регіонів вимагає розслідування провокацій
Волонтери із Союзу молоді регіонів, що працюють в наметі, попросили людину представитися і пояснити, з якої причини вони мають це робити, адже своєю присутністю вони нічого не порушують, нічого образливого в агітаційних матеріалах немає, що це мирна акція київських регіоналів, присвячена Дню Незалежності.

Людина, що вимагала прибрати атрибутику Партії регіонів, не представилася, а "свою вимогу пояснила тим, що зараз на Майдан повинен приїхати президент, і "дирижабль" розвиватиметься прямо перед його очима, що може йому не сподобатися", повідомляє прес-служба Київською міськорганізації ПР.

За її інформацією, приблизно в цей же час до намету, розміщеного з протилежного боку Майдану, біля готелю "Україна", теж підійшла група людей в штатському, які, не представившись, зажадали і тут прибрати агітаційний "дирижабль" ПР. Після того, як волонтери з обох наметів відмовилися виконати ці абсолютно безпідставні вимоги, люди в штатському обрізали троси, що тримали "дирижаблі", і пішли. Активісти Партії регіонів намагалися їх затримати, але це їм не вдалося.

Крім того прес-служба повідомляє, що близько 13.00 в районі метро "Дорогожичі" двоє невідомих підійшли до активіста ПР, який стояв з партійним прапором і, погрожуючи пістолетом, супроводжуючи це нецензурною лайкою, відібрали прапор. Після чого поїхали в невідомому напрямі на автомобілі.

Керівник апарату Київського відділення ПР Сергій Баранов-Мохорт заявляє, що у зв`язку з цими інцидентами ПР звертається до правоохоронних органів, щоб вони розібралися в ситуації. Баранов-Мохорт також відзначив, що "здивований тим, що День Незалежності, свято, яке повинне сприяти об`єднанню країни і затвердженню демократичних цінностей, опоненти Партії регіонів використовували для політичних провокацій, при цьому грубо порушуючи права людей".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: