ПР знайшла у Раді зрадників

Парламентські голосування на підтримку новоствореної коаліції членами фракцій КПУ та Блоку Литвина Партія регіонів розцінює як “безпрецедентну зраду комуністів та Блоку Литвина свого народу і своїх виборців”.

Про це йдеться у заяві Партії регіонів.

“БЮТ, частина НУ-НС, Блок Литвина за підтримки комуністів створили у Верховній Раді України пронатівську, пронаціоналістичну коаліцію, яка, не маючи достатньої кількості голосів, але підтримана комуністами, буде реалізовувати антинародну політику”, - сказано у документі.

“Регіонали” переконані, що “замішана на фальші, на брехні та підступі нова недорахована коаліція має лише одну мету – зберегти при владі уряд Тимошенко”, про що, як вважають автори заяви, свідчить один з пунктів коаліційної угоди, зокрема про те, що її учасники „беруть на себе зобов’язання підтримати схвалення програми дій уряду”.

Також у заяві зазначається, що “коаліційна угода – це суцільне окозамилювання. Вона не містить серйозної програми виходу з кризи. І основу її складають загалом ідеологічні посили, сформульовані прибічниками НАТО та насильницької українізації”.

Водночас, у Партії регіонів наголошують, що “сьогодні треба об’єднувати зусилля для реалізації антикризової програми, для щоденної важкої праці з подолання тих проблем, які породила бездарна помаранчева команда”, та висловлюють солідарність з “народом, який початком страйків і протестів, що вже котиться Україною, висловлює своє "ні” бездарній владі та її комуністичним підтакувачам”.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: