ПР звинуватила Тимошенко у розкраданні Держрезерву

Коаліція пояснила блокування роботи парламенту тим, що нинішні опозиціонери з БЮТ-"Батьківщини" та особисто Юлія Тимошенко причетні до розкрадання матеріальних ресурсів на суму в 7 мільярдів.

Фракція "БЮТ-Батьківщина" заблокувала Верховну раду щоб не допустити заслуховування звіту слідчої комісії щодо розкрадання Держрезерву, до якого була особисто причетна екс-прем'єр Юлія Тимошенко.

Таке обвинувачення оприлюднив нардеп від Партії регіонів Володимир Олійник. "Ми спостерігаємо, що за захистом інтересів українського народу все зробила фракція БЮТ для того, щоб український народ не почув ту всю правду, що розкрали Держрезерв", - сказав він.

За словами депутата, "перевіркою ГоловКРУ встановлено безповоротну втрату державних запасів на суму 2,4 мільярда гривень у цінах за обліковими даними Держкомрезерву". "В перерахунку цін на даний час втрати становлять 7 мільярдів гривень", - відзначив політик.

Він наголосив, що на 76% підприємств-зберігачів держрезерву не підтверджено наявності матеріальних цінностей Держрезерву. "Крім того, за даними ГоловКРУ, державі було завдано збитків додатково на 4,2 мільярди гривень через неефективне управління", - зазначив Олійник.

"Там просто крали. Якщо раніше, знаєте, на усушках та утрусках, і якісь ніші схеми придумували, то просто крали тупо, я сказав би швидше слово дерибанили", - сказав нардеп. "Якщо ми бачимо, що на ринку є тривога щодо ціни на гречку, щодо муки, то інтервенцію не можна провести, бо все пусто. Немає там нічого, крім біло-сердечних мишей, які бігають по коморах", - зазначив він.

"Тому в цьому залі, прикриваючись інтересами українського народу... приховується сам факт причетності БЮТ, попереднього уряду і особливо персонально відповідальна Юлія Тимошенко за розкрадання державного резерву", - заявив регіонал.

Відповідаючи на питання депутата від Партії регіонів Олександра Стояна, чи простежується особиста участь екс-глави Держкомрезерву Михайла Поживанова у розкраданні, Олійник сказав: "Там цілий ряд причетних керівників до розкрадання. Крали по всій вертикалі. Всі підприємства були задіяні в розкраданні, в тому числі керівники".

"Є вже керівники, які в бігах. В тому числі не знаю де Поживанов", - зазначив він. "Чому ще ці керівники знаходяться на посадах? Слідчий орган повинен прийняти рішення про відсторонення від займаної посади. Вони ж продовжують якщо не розкрадати, то все робити, щоб не було ефективної перевірки", - заявив депутат.

"Всі керівники призначені при попередньому уряді, бо шляхом дослідження ми встановили - вони діяли, як одна група, як одна банда", - додав Олійник.

Нагадаємо, напередодні президент Віктор Янукович припустив, що виступи опозиції проти влади пов'язані з намаганням прикрити бюджетні махінації, яких нинішні опозиціонери начебто припустилися під час перебування в уряді. В разі, якщо такі дії буде доведено, президент пообіцяв "повідбивати руки" тим, хто їх скоїв.

У свою чергу, генпрокурор Олександр Медведько заявив, що немає підстав для порушення кримінальних справ проти Юлії Тимошенко.

Читайте також:

Тимошенко пригрозила Януковичу бойкотувати вибори за "рейдерство"

ГПУ не має підстав для порушення справ проти Черновецького та Тимошенко

Тимошенко: Янукович очолює "п'яту колонну" Москви

ВідеоПР звинуватила Тимошенко у розкраданні Держрезерву

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: