ПР звинуватила європейську партію в необ'єктивності щодо України

Нардеп-регіонал Леонід Кожара заявив, що керівництво Європейської народної партії знову вирішило грати в політику, замість того, щоб об'єктивно дивитися на факти стосовно ситуації в Україні.

Народний депутат від Партії регіонів Леонід Кожара вважає неконструктивною позицію керівництва Європейської народної партії в контексті зміцнення відносин України з Європейським Союзом.

Про це йдеться у коментарі Кожари щодо заяви президента ЄНП Вільфреда Мартенса, в якому він критично оцінив стан демократії в Україні в контексті проведення місцевих виборів 31 жовтня.

"Ми жалкуємо про те, що замість роботи по зміцненню відносин між ЄС і народом України ми повинні розбиратися з брудом, який виливають на нас наші опоненти", - зазначає Кожара.

"На жаль для ЄС і України, керівництво Європейської народної партії знову вирішило грати в політику, замість того, щоб об'єктивно дивитися на факти", - сказав народний депутат від Партії регіонів.

На його думку, Юлія Тимошенко "впала у відчай, оскільки вона програє на цих виборах, і тому хоче їх дискредитувати".

"Вона намагалася дискредитувати результати президентських виборів, і лише присутність міжнародних спостерігачів завадила її тактиці. Народу України і міжнародному співтовариству набридла її деструктивна позиція і постійні провокації", - вважає Кожара.

Проте, підкреслив він, "ми не маємо наміру використовувати низькі методи, до яких вдається Тимошенко і тих, кого вона змогла обдурити, і запросити якомога більше міжнародних спостерігачів, щоб вони стали свідками п'ятих за ліком чесних і вільних виборів".

"Ми також хочемо запросити керівництво ЄНП, щоб воно не критикувало ці вибори здалеку, а теж приїхало до України спостерігати за виборами і довести, що воно реально хоче допомогти народу України будувати демократію", - заявив Кожара.

Як повідомлялося раніше, президент ЄНП закликає українську владу провести місцеві вибори 31 жовтня вільно і чесно.

Читайте також:

Тимошенко заявила, що їй погрожували за критику Януковича

Європейська народна партія стурбована відновленням справи проти Тимошенко

У Європі висловили підтримку зусиллям Тимошенко

Саркозі, Меркель і Баррозу підтримали Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: